Гра Аладін 2: Джин допомагає Аладіну втекти!

  Ігри » Ігри Аладін » Гра Аладін 2: Джин допомагає Аладіну втекти!
  Оцінка: 3412 очок, Голосів: 798

  Опис Гри:

  Друзі - це найбільш надійні та вірні люди в житті кожної людини. Навіть складно уявити, як можна обходитися без друзів, адже вони і порадять коли треба і допоможуть у будь-яких ситуаціях. А якщо твій друг володіє магічними здібностями, то ти улюбленець долі і вона відправила тобі найкращий подарунок!

  Саме так і пощастило Аладіну, головному герою популярного мультсеріалу. Цей хлопець знайшов чарівну лампу і розбудив всесильного джина, який став Аладіну кращим другом! Тепер хлопці все роблять разом і ніколи не залишають один одного в біді. Але в Аграбі є багато лиходіїв, які весь час намагаються нашкодити Аладіну. Так і сталося цього разу, ворогам нашого героя вдалося схопити його і взяти в полон, і Аладіну тепер треба терміново бігти. В цьому ти йому і допоможеш!

  Джин, як завжди, поруч, але один він нічого не може зробити, щоб врятувати друга. Приєднуйся швидше до доброго джину, за допомогою комп'ютерної мишки веди його пальцем по ігровому екрану і покажи Аладіну шлях на волю! Прямо зараз тобі з Джином належить організувати найбільший пагін, який не тільки допоможе Аладіну, але й врятує цілу Аграбу!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам