Ігри Тачки

Улюблена усіма дітьми історія про Блискавку Маквіна облетіла весь світ. Кілька серій повнометражного мультфільму вже побачило мільйони людей. Неймовірний успіх мультиплікаційної історії кожен пояснює по-різному

Одні вважають, що вся справа в яскравих і барвистих персонажах, інші «звинувачують» в популярності сюжет, треті називають інші, зрозумілі тільки їм причини. Але сперечатися не варто, для кожного мультфільма Тачки несе особливий сенс і полюбився за щось своє.

Розробники онлайн-ігор теж не залишилися осторонь і створили можливість грати у Тачки онлайн безкоштовно і без реєстрації. На нашому порталі викладено кілька десятків ігор, в яких головними героями є красень Маквін і його нерозлучні друзі.

Давайте згадаємо, з чого починалася епопея історії? Маквін, легендарний гонщик, довгий час упивався своєю славою, владою над серцями шанувальників і дорогами, швидкістю і непереможністю. Хвалився він і своєю красою. В один з найкращих днів Маквин з подивом виявив, що загубився. А опинився він у покинутій людьми і тачками селі, де живуть інші машини, які сильно відрізняються від звичного Маквіну образу ідеальної машини. За те, що Маквин порушив правила, йому присудили відпрацювання провини. А тачці не хотілося затримуватися в цій, як він висловлювався, гнилій дирі. Він прагнув потрапити на гонки, слави і багатства. Все, як і в онлайн-іграх Тачки. Але не міг він залишити село до тих пір, поки не відпрацює збиток.

В селищі жило безліч машин, серед яких знайшлася і красуня, яка сбодобалась Маквину. Але вона не звертала уваги на гордія, а той не хотів лізти зі шкіри геть заради якоїсь дівчини, без роду і племені. Адже вдома Маквіна чекали юрби всіляких прихильниць, а єдина, яка не звернула на нього ніякої уваги, хоч і зачіпала гордість машини за живе, все ж не настільки, щоб красень гонщик опустився до залицянь і прохань.

Проживши в селі деякий час, Маквін зрозумів, що за бідністю і простотою життя ховаються гарячі серця, або, у разі тачок, мотори. Він усвідомив, наскільки помилявся і що будь-якій машині, навіть такий мегакрутой як він, може втерти носа простий трудівник з села.

Наприкінці першої історії Маквин подружився практично з усіма жителями села, подобрішав і усвідомив істинний сенс життя. Адже це не гра онлайн, а саме справжнє життя, яке потрібно прожити гідно і з гордо піднятою головою.

Історія настільки вразила глядачів по всьому світу, що тут же було прийнято рішення знімати другу частину. А за нею пішла історія про літаки. Історія чимось нагадує розповідь про пригоди Маквіна, але показана і обіграна з іншого боку. Мова йде про Літак, який заробляв тим, що розповсюджував отрути над полями пшениці, ні про що більш високе не думаючи.

Але життя повернулося таким чином, що головному літакові, герою історії, довелося взяти участь в гонці, яку він, несподівано для самого себе, виграв. І що почалося! Перед другим етапом заїзду літаку довелося пройти всі етапи зіркового життя, пережити хворобу, розставання з вірними друзями, які всіляко підтримували головного героя навіть на відстані, боротися з ворогами і конкурентами, зустріти і втратити справжню любов.

Так, вміють за океаном знімати зворушливі історії. А у нас вміють розробляти онлайн ігри Тачки та такі, що будуть цікавими і дорослим, і дітям.

Уявіть, як мало ви проводите часу зі своєю дитиною. Це може відбитися вихованні, на поведінку і майбутнє. Може, пора привести відносини у вашій родині в порядок.

Діти багато часу проводять за комп'ютером - це факт. І відтягнути за вуха їх вже неможливо, цим треба було займатися з дитинства, прищеплюючи культуру спілкування з розумною машиною. А тепер пізно. Але все ще можна переграти і повернути мінуси в плюси.

Пограйте разом з ними! Так ви вб'єте двох зайців. По-перше, проведете час зі своїми улюбленими чадами, з іншого - не буде скандалу з-за заборони користуватися комп'ютером. На нашому порталі представлено багато різних ігор з участю Блискавки Маквіна, героя мультфільму Тачки. Чому б не пограти разом? Тим більше цей мультик, вже точно, вчить дітей тільки гарному, що не можна бути гордим, що потрібно прощати. Що потрібно розуміти і любити безкорисливо любити. Чому б не прищепити такі цінності вашим дітям, тим більше, якщо є можливість зробити це звичним для них способом - за допомогою онлайн-ігор. Всі залишаться точно у виграші.

Грати онлайн в Тачки можна на нашому ресурсі, де представлено багато інтернет-розваг з улюбленцем дітей у головній ролі. Які бувають ігри Тачки онлайн?

Звичайно, левова частка тачок онлайн - перегонів. Ще б, адже сам Маквин справжній гонщик, переможець багатьох чемпіонатів. Діти теж хочуть відчути себе в ролі водія. Так дайте їм шанс! Грати в тачки онлайн можна абсолютно безкоштовно, а задоволення, яке отримає ваша сім'я - безцінне. Спробуйте проїхатися по трасах, автобанами і бездоріжжю разом зі своєю дитиною. Наввипередки! Він прийде в захват від можливості приміряти на себе роль Маквіна, і тому, що тато чи мама проводять з ним стільки часу.

Набридли гонки? Змініть заняття. Любите розмальовки? Навчіть свою дитину правильно підбирати кольори і вивчить їх назви. Існує безліч онлайн-розмальовок, де потрібно додати квітів в картинки, головним персонажем яких є улюбленець Маквин і його друзі. Додаткова перевага для таких ігор - чистота. Про що мова? Та про те, що не потрібно, боячись за шпалери і інтер'єр в квартирі, купувати дитині гуаш або акрилові фарби. Заливка квітів проходить онлайн і абсолютно безпечна для оточення.

Головоломки? Будь ласка! Знайдіть відмінності між двома, на перший погляд ідентичними картинками. Гра дуже добре розвиває кмітливість, логіку та інтуїцію, що стане в нагоді в майбутньому вашій дитині, та й вам заодно.

Подвійні картки - гра, де потрібна хороша пам'ять, щоб запам'ятовувати схожі машинки на різних картках. Відмінна развивалка і повчання для дітей і дорослих.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам