Гра Тачки: Гонки з Доком!!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки: Гонки з Доком!!
  Оцінка: 1790 очок, Голосів: 427

  Опис Гри:

  Ви впевнені що ви самий крутий гонщик онлайн ігор? У вас є можливість не кидати слова на вітер і показати на що ви здатні в нашій грі "Тачки: Гонки з Доком".

  У світі гонок, тих хто дуже любить базікати не дуже цінують і довіряють їх словами, пам'ятайте це, коли будете розповідати своїм друзям про те, як круто ви виграли дуже складну гонку.

  А якщо ви не зможете обігнати старого і дуже досвідченого гонщика Дока, то краще навіть і не намагайтеся переконувати оточуючих, і заявляти їм що у вас є неймовірні здібності гонщика, вам просто-напросто ніхто не повірить, адже вам ще вчитися і вчитися. Так що, у вас є унікальна можливість довести всім оточуючим і вашим друзям, що ви дійсно дуже досвідчений гонщик в нашій грі "Тачки: Гонки з Доком".

  Але в нашій грі словами, ніхто не вірить, і вам необхідно буде доводити ваш професіоналізм результатом ваших заїздів. І якщо у вас вийде, і ви станете переможцем заїзду та обженете старого і дуже досвідченого гонщика Дока, ви дійсно доведете всім, і навіть самому собі, що ви просто таки відмінний гонщик.

  Але не варто засмучуватися, якщо перемогти Дока з першого заїзду у вас не вийде. Тренуючись в нашій грі "Тачки: Гонки з Доком" ви обов'язково досягнете бажаних успіхів.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам