Ігри Сімпсони

Хто не любить Сімпсонів, той ніколи їх не дивився. Правда, не всі можуть приходити в захват від цікавих і актуальних висловлювань, які наперебій звучать в розкішному мультсеріалі про середньостатистичну американську сім'ю. Але залишатися байдужим до Симсонам - вище людських сил

Скільки сезонів Симсонов вийшло? Близько тридцяти! Уявляєте, скільки років вони йдуть на нашому телебаченні? І не набридло. А тепер, на додачу до мультфільмів вийшло незліченна кількість онлайн-ігор Сімпсони, деякі за мотивами улюбленої мультиплікаційної історії, деякі - за сценарієм креативних розробників.

Які тільки аспекти людського життя не зачіпаються в знаменитому мультфільмі! І політика, і економіка країн, їх ставлення один до одного, а також стандартні сімейні проблеми, проблеми з роботою і безробіттям, відношення з начальством, з сусідами і внутрісімейні.

Сім'я Сімпсонів складається з голови - Гомера, великого любителя посмакувати пивом після нудної роботи на ненависного начальника. До речі, любов Гомера до пива відображається і в онлайн іграх Сімпсони, представлених на цьому ресурсі. Можна постріляти пивними кришками в сусіда. Можна позбирати пивні пляшки і розкласти їх за кольорами. А ще є квести з стилю «Допоможи Гомеру впоратися з...». Користувачі з задоволенням допомагають, тому як сам Гомер - герой дуже колоритний. До нього мало хто відчуває симпатію, але всі його люблять. Ось такий парадокс. Крім пива, Гомер завжди шукає легких грошей і не проти заробити на чому завгодно. Головне, щоб при цьому не довелося працювати головою або працювати фізично. Але, незважаючи на величезну кількість недоліків, Гомер все-таки любить свою сім'ю і свою дружину. Правда, дітей частенько карає. Онлайн ігри Сімпсони пропонують і такий сюжет гри - допоможи Гомеру покарати Барта (молодшого сина). Але для початку цього самого Барта потрібно зловити. Спробуй наздожени. Ще Гомер не любить шкільні розбірки, саме ті, в яких беруть участь батьки нашкодивших дітей. Гомер вважає, що самі пацани, хулігани повинні розбиратися за себе самостійно, чого йому, втомленій після роботи людині, тягтися а навчальний заклад. Та ще й зі словниковим запасом проблеми - ну, не виходить у Гомера висловлювати свої думки, найчастіше для свідчення емоційного стану розлади, обурення або ж радості і щастя він використовує знаменитий вигук «Доу». Ось і вся комунікація. Зате, завдяки неоднозначній поведінці, онлайн ігри Сімпсони, викладені на нашому порталі безкоштовно і без реєстрації, користуються таким успіхом. Ну, без Гомера однозначно було б не те.

У Сімпсона є вороги. Вірніше, він сам собі вигадав у вигляді добродушного сусіда Нета Фландерса. Останній, людина віруюча і релігійний, намагається дружити з усіма і розуміти навіть таких людей, як Гомер. Але Гомеру не ймется і все він намагається насолити Фландерсу за те, що у того діти послушні, зарплата більше, а трава біля будинку зеленіша. Іноді насолити виходить, але найчастіше негативні дії Гомера обертаються проти нього самого. Тут то і починається захоплююча пригода, яка знайшла своє відображення в онлайн-іграх Симсони.

Мардж - дружина колоритного героя. Жінка вона спокійна, подекуди навіть флегматична. З іншого боку, з таким чоловіком, якщо не виробити імунітет і захисну реакцію на зовнішні подразники, довго не проживеш. Зійдеш з розуму. Тому, напевно, вона і веде себе трохи відсторонено.

Основне завдання Мардж - утримувати будинок в порядку, а холодильник - набитим їжею. Вона намагається, як і будь-яка інша економна практична домогосподарка, радувати улюблених дітей і чоловіка смачною і корисною їжею, відучуючи Гомера традиційною пляшкою пива.

Мардж - людина віруюча і щонеділі тягне сім'ю на недільну проповідь в церкву. Це виходить не завжди. Бо молодший син Барт, та й сам батько, відмовляються витрачати єдиний вихідний і можливість виспатися на «дурні посиденьки з ідіотами» - так вони характеризують контингент, який збирається на проповіді.

Барт Сімпсон, напевно, найвідоміший герой знаменитої сімейки. Хлопець він, що називається, відірви і викинь. Напевно, саме тому більшість флеш-ігор Сімпсони розповідають про пригоди і пригоди Барта. Скільки лиха і неприємностей він приносить своїй сім'ї, школі, а так само всім жителям невеликого містечка, яким не пощастило мати такого сусіда. У Барта є найкращий друг - Мілхаус Муссоліні Ван Хутен, який хоч і не такий хуліган, як Сімпсон, але теж частенько бере участь в хуліганських витівках.

Невід'ємний аксесуар Барта - скейт. Він пересувається виключно з допомогою даного девайса, і ніяк інакше. А коли їде збиває все на своєму шляху. Саме тому левова частка флеш-ігор онлайн з участю Барта - бігалки. Користувачів просять випередити противника, збити кеглі на скейті і зробити ще багато чого цікавого.

Головний приклад для наслідування і недруг в один час для Барта - власний батько, Гомер. Не дивлячись на те, що Барт, сам того не бажаючи, часто повторює батьківські звички і манери, він часто свариться з батьком, для якого, буде чесними, пройти певні педагогічні курси спілкування з дітьми не завадить.

Лисиця - найбільш адекватний, розумний і справедливий член сімейства. Дівчинка кругла відмінниця і велика розумниця, нею пишається школа, містечко і Мардж. Барт з Гомером найчастіше не звертають на Лисицю ніякої уваги, а її успіхи для них не є чимось важливим. Лисиця грає на кількох музичних інструментах, але найулюбленіший для неї - саксофон. Лисиця любить готувати, тому кулінарна тематика - ключова у всіх онлайн-іграх Сімпсони про Лисицю. Спробуй разом з дівчинкою спекти торт, приготувати традиційні американські панкейкі або інші смачні страви. Ще є одягалки: незважаючи на те, що Лисиця, як і більшість мультиплікаційних героїв носить одне і те ж плаття, вона любить вбиратися по-різному. Допоможи їй вибрати вбрання.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам