Ігри Новий рік

Важко знайти людину, яка би не любила Новий рік. Навіть дорослі в цей період стають дітьми і з нетерпінням чекають чудес. Новий рік асоціюється з домашнім затишком, добрим і світлим святом, атмосферою дитинства і щастя

Справжнє свято для когось-це широке застілля, для інших - велика компанія друзів, для третіх - ігри на снігу: санки, ковзани, сніжки... Кожен по-різному бачить Новий рік, але об'єднує всіх то приємне почуття очікування чогось значущого і доброго. Ті ж емоції викликають в онллайн іграх Новий рік. Наша добірка здатна творити чудеса. Новорічний настрій і повернення в дитинство вам гарантовані. До того ж, на цій сторінці знайдуться ігри на будь-який смак.

Навіть якщо на перший погляд вам здається, що у людини все є, він напевно чекає свій новорічний подарунок від долі. Назва свята говорить сама за себе: у Новому році, зазвичай, усі чекають хороших змін, загадують бажання і обіцяють собі стати краще. І найголовніше, в Новий рік, як ніколи, віриться в здійснення найзаповітніших бажань. По цій і з інших причин Новий рік став улюбленим святом і дітей, і дорослих на пострадянському просторі. До того ж, Новий рік - відмінний привід дарувати і отримувати подарунки. Скільки б не було років людині, а вранці 1-го січня він із завмиранням серця біжить заглянути під ялинку в надії знайти там сюрприз.

Всі люблять Новий рік. Але мало хто знає, звідки прийшло цей свято. А з'явивлося воно, як вважають історики, ще в третьому тисячолітті до нашої ери. Свято переходу в новий часовий відрізок існував ще у жителів Месопотамії. День 1 січня був встановлений Новим роком Юлієм Цезарем в 5 столітті до нашої ери. Правда, тоді це свято було присвячене богу Янусу. Януса зображували дволиким. Саме в честь цього персонажа, до речі, і названий перший місяць року.

Новорічні свята - це, як правило, ще і низка вихідних днів. У цей період можна забути про проблеми, про робочі будні і завалах і зануритися в атмосферу спокійного сімейного вогнища або, навпаки, атмосферу веселощів і нескінченних тусовок із запальними танцями. Багато хто погодиться, що краще всього провести новорічні дні за містом ближче до природи, засніжених пагорбах і вічнозелених ялинок. Щоб морозні дні можна було проводити на свіжому повітрі, а вечори - у теплому дерев'яному будиночку з каміном і лазнею. У такій чудовій новорічній атмосфері можна по-справжньому відпочити, відпустити в минулому році все погане і побудувати плани на наступний новий рік. Веселі ігри на снігу теж відмінно допомагають звільнити місце в голові для нових думок.

Кожна країна має свої новорічні традиції. Чимало їх і в Росії. Прийнято накривати стіл, скликати гостей - рідних і близьких. Спочатку присутні проводжають старий рік, згадують все хороше, що було і залишають у минулому все погане. Рівно о 00 годині 00 хвилин починають бити куранти, а гості в цей момент п'ють шампанське, вітають один одного, загадують бажання і обмінюються подарунками. Діти отримують подарунки під ялинку. Поки вони сплять, Дід Мороз кладе їх подарунки під ялинку.

На Новий рік прийнято влаштовувати естрадні концерти, знімати вогники на телебаченні і організовувати свята для дітей. Новорічна ялинка, як головний атрибут свята існує в багатьох країнах. Десь вона називається різдвяною ялинкою, десь-новорічною. У Росії в 20-х роках використовувати ялинку в Новий рік було заборонено, а цю добру традицію повернули тільки 1935-м. Цікаво, що в мусульманській Туреччині, де Різдво не святкую взагалі, традиція прикрашати ялинку теж є. Вона виникла з переходом Туреччини на Григоріанський календар. А у В'єтнамі замість ялинки використовують бамбук. Правда, Новий рік святкується навесні і називається це свято Тет.

Які б ні були довгі вихідні на Новий рік, вони пролетять непомітно, особливо у випадку з поїздкою за місто. Вам не доведеться, нудьгуючи, рахувати години до того моменту, коли вже можна йти спати і дивитися одноманітні телевізійні вогники. А наступний січневий день не потрібно починати з гори немитого посуду який залишився з вчорашнього застілля. Спробуйте провести Новий рік на природі один раз, і ви повернетеся зі свят по-справжньому відпочившим і відновленим. Цього заряду енергії вистачить вам на цілий рік!

Можливість перезавантажити свої думки - ще один подарунок, який дарує нам Новий рік. Всі країни СНД в цей період відпочивають, і навіть найзатятіші трудоголіки з чистою совістю можуть залишити робочі справи до наступного року. В цей час всім можна віддатися байдикуванню!

Росія і країни колишнього СРСР найбільше шанують Новий рік. У Європі і США це свято святкується з набагато меншим розмахом і тільки 31-го грудня. Більше на Заході користується популярністю католицьке Різдво 25-го грудня. Прийнято вважати, що Різдво на Заході - це практично те ж, що Новий рік в Росії. Тепле і радісне свято, яке зазвичай проводять в колі сім'ї або близьких друзів.

Новий рік - найулюбленіше свято всіх дітей. Якщо ви теж з нетерпінням очікуєте святкових днів, просочених новорічною магією, зіграйте в ігри Новий рік на цій сторінці! Також вони дуже гармонійно впишуться у ваш настрій, якщо ви вже насолоджуєтеся новорічною атмосферою і хочете урізноманітнити емоції. В наших іграх можна все, що прийнято робити під Новий рік: спуститися на санках з високої гірки, покататися на оленячій упряжці поруч з Дідом Морозом або навіть зайняти його місце, пролазячи в димоходи будинків з мішками подарунків. Можете потренуватися наряджати головний і обов'язково новорічний атрибут - ялинку або влаштувати справжню війнушку сніжками. Побудувати фортецю зі снігу, помчати з друзями наввипередки на санчатах і навчитися кататися на сноуборді - все це доступно на сторінці онлайн ігор Новий рік. Головоломки, гоночки, симулятори, квести, казуальні ігри, пазли та стрілялки - все, що ви любите в комп'ютерних іграх, ви знайдете в цій чудовій збірці. Вам точно сподобається, незалежно від того, що ви віддаєте перевагу святкувати з великим розмахом - Новий рік або Різдво.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам