Ігри Лікарня

Цікаво, якщо б сучасну дитину спантеличити питанням ким би він хотів стати, коли виросте, якими були б результати? Років тридцять тому більшість дітей в один голос відповіли б, що бачать себе в ролі доктора. Хоча ми й не проводили ніякого соціального дослідження на цю тему, але майже з упевненістю можемо заявити, що з того часу і до сьогодні майже нічого не змінилося. Образи дядьків і тіток в білих халатах то і справа приваблюють малюків (зрозуміло, за винятком безпосереднього походу до лікаря, коли дитину буває дуже важко вмовити на цей крок)

Як би там не було, професія лікаря, мабуть, найбільша благородна професія в світі. І навряд чи хтось зараз почне сперечатися. Саме лікарі лікують хвороби, рятують життя, допомагають поглянути на світ іншими очима.

Звичайно, не завжди трапляється так, як того хочеться. Щоб стати доктором потрібно пройти чимало труднощів на шляху до мети. Коледж, інститут, інтернатура - цю дорогу обирають тільки найбільш сильні й упевнені в собі люди. Якщо ти вважаєш себе одним з таких, підготовку до медичного навчального закладу можна починати прямо зараз за допомогою ігор Лікарня онлайн. Завдяки таким іграшкам ти не тільки познайомишся з елементарними процесами лікарських буднів, а й відчуєш на собі всю міру відповідальності, яку переносять доктора, заглянеш на операційний стіл і дізнаєшся всю таємницю медичних буднів. Можливо, саме з цієї причини ігри Лікарня приваблюють не тільки дітей, а й дорослих людей.

Медицина розвивається нереально швидко. Важко собі уявити, що були часи, коли наші предки лікували рани за допомогою листя подорожника або суміші землі зі слиною. Це зараз ми знаємо, що при найменшому болю краще всього відразу ж бігти до лікаря, який випише ліки, таблетки або направлення на обстеження.

Сьогодні медичні технології вдосконалилися настільки, що, здавалося б, розібратися у всіх тих «штучках» неможливо. Так, лікарська кар'єра - шлях нелегкий, зате потім все окупається з лишком.

Ігри Лікарня онлайн для дівчаток - це екскурсія по докторських справах. Це не просто розвага, а практичне використання тих чи інших діагностичних і терапевтичних засобів. Незважаючи на поради, які ти отримаєш в процесі гри, відтворювати нові знання та вміння в домашніх умовах забороняється. Мається на увазі, що після проходження гри не повинен страждати ні один кіт, собака або молодша сестра. Інакше наслідки можуть бути дуже непередбачувані - від батьківського покарання до ушкодження здоров'я тварин чи людей. Тому стався до ігор Лікарня як до можливості перевірити свої сили і відповісти на питання «чи Дійсно я хочу стати лікарем?». Повір, інформації в іграх достатньо, щоб підтвердити або спростувати твоє бажання.

Хочеться відзначити, що ігри Лікарня для дівчаток, надані на нашому сайті, дуже різноманітні. Тут ти можеш побувати як стоматологом, лором, терапевтом і навіть ветеринаром. Не виключено, що серед твоїх пацієнтів будуть як домашні, так і дикі тварини. Запам'ятай на цей випадок, що професія лікаря зобов'язує надати медичну допомогу кожному хворому, і нехай тебе не лякають такі рядки, адже це знати, як не крути, треба.

Практикуючі ветеринари зізнаються, що лікування тварин куди складніше людського. Процес ускладнює те, що тваринку не можна опитати, що в нього болить, як проявляється біль, з-за чого встановити правильний діагноз - ціла справа. Якщо мова йде про видимі проблеми, наприклад, перелом або рані, то і результат тут очевидний. А якщо тварина страждає хворобою серця або інших внутрішніх органів? Адже такі захворювання просто так не виявити. Допоможуть в цьому тільки спеціальні діагностики. Але, перш ніж направити хворого на складні і недешеві процедури, ветеринару слід встановити первинний діагноз, тому такий лікар неодмінно повинен володіти добре розвиненою інтуїцією.

Ще один важливий нюанс в процесі лікування звірятка - тваринам важче переносити лікувальний процес. Навіть до маленької дитини можна донести необхідність прийняття несмачних ліків і болючих уколів, а з котиками і собачками справи йдуть набагато складніше. Тому в процесі лікування тварин ветеринар повинен проявляти терпіння до пацієнта.

Також різноманітність ігор Лікарня онлайн на нашому сайті виявляється не тільки у можливості побувати тим чи іншим лікарем, а і працювати в лікарні іншим рядовим співробітником, наприклад, адміністратором. Ця спеціальність також є ключовою. Адміністратор - це перший чоловік, якого бачить хворий в медичному центрі. Людина на посаді адміністратора повинен бути добродушним, усміхненим, точним і оперативним. Так, саме йому потрібно зустріти пацієнта, провести первинний огляд, правильно направити хворого до лікаря. І все це треба робити неймовірно швидко, щоб ні в якому разі не змушувати чекати інших пацієнтів.

Для вчинення таких маніпуляцій адміністратор повинен бути асом у своїй справі, або, принаймні, володіти глибокими знаннями в сфері, який надає послуги лікарня, де він працює. Хворі люди через відповідне самопочуття можуть погано міркувати, незрозуміло висловлювати свої думки і погано орієнтуватися в приміщенні. Адміністратор повинен проводити кожного до лікаря і, в той же час, стежити, щоб у медичному закладі не утворювалися черги.

Ігри Лікарня для дівчаток на нашому сайті - це море нової, незнаної, але перевіреної інформації. Ось чому такі іграшки надзвичайно цінні для майбутніх працівників медичної сфери. Кожна гра містить тільки достовірні факти з життєдіяльності медичних установ.

Також ігри Лікарня безкоштовні онлайн. Отримуй нові знання, практикуйся, освоюй професію, а ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб юні відвідувачі сайту проводили час незабутньо! Ніколи не хворійте!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам