Ігри Скубі Ду

Любите тварин? Напевно пригоди величезного боягузливого дога Скубі Ду, його власника Шеггі, а так само друзів красуні Дафни, розумниці Велми і симпатичного блондина Фреда припадуть вам до смаку. Особливо в онлайн-іграх Скубі Ду.

Пісня, яка використовувалася саундтрекам до фільму і мультфільмів Скубі Ду надовго застрягне в пам'яті глядачів

Ви будете грати в онлайн-ігри Скубі Ду, наспівуючи її. Тим веселіше!

На нашому порталі представлено безліч онлайн-ігор Скубі Ду. Критики проведення часу за комп'ютером зараз напевно почнуть обурюватися і вимагати припинити залучати дитячу аудиторію до комп'ютерів. Але не варто думати, що інтернет-розваги - це погано і потрібно уникати комп'ютера, як головного злодія дитячого часу, зору і здоров'я в цілому. Коли ви останній раз проводили сімейне дозвілля разом? Щоб діти, батьки, а також інші члени сім'ї були зайняті одним корисним і веселим ділом. Складно пригадати? Так давно це було? Дітям будь-якого віку дуже важливо відчувати батьківську турботу і увагу, а спільні розваги стимулюють розвиток довірчих відносин у родині. Давайте почнемо традицію спільних онлайн-ігор з дітьми!

Наш портал надає можливість абсолютно безкоштовно зіграти в безліч онлайн-ігор Скубі Ду, насолодившись пригодами улюблених героїв. Ключове слово - безкоштовно, тому як багато розробників онлайн-ігор пропонують свою продукцію за символічні або навіть великі гроші. Від цього, як правило, програють обидві сторони. Розробники, тому що їх напрацювання крадуться і зламуються доморощеними хакерами, які вміють підбирати ключі, і батьки, адже діти витрачають їх кровні на оплату рахунків для отримання доступу до гри. Найчастіше гроші беруться з банківських карток або мобільних рахунків. Кому це треба? А іноді діти намагаються счати безкоштовну версію гри Скубі Ду і як неприємний сюрприз отримують шкідливий вірус на комп'ютер.

Якими бувають ігри за участю собаки Скубі, Фреда, Дафни, Шеггі і Велми?

Бігалки. Відмінна можливість погратися і побавитися разом з боягузливим догом. Хто не любить, керуючи улюбленим героєм, проходити складні шляхи, збираючи по дорозі монети чи інші заохочувальні бонуси.

Одягалки. Улюблене заняття всіх дівчаток. Допоможи підібрати святковий наряд дівчатам і хлопцям, які зібралися на дискотеку. Або навпаки, робочу форму для Дафни і Фреда, які займаються пошуком і виловом привидів та інших казкових, але не завжди добрих істот.

Як на рахунок тематичних ігор? Збери хлопців на Хелоуін, підбери їм гарні, але привабливі вбрання, вишуканий одяг та інші предмети і аксесуари.

Квести. Шукайте вихід з лабіринту разом з головним героєм - псом Скубі і його господарем. Хоча, тут не зовсім зрозуміло, хто кому доводиться власником, тому що відносини у хлопців практично рівноправні. До речі, якщо в сюжеті мультфільму головних або просто кілька цікавих героїв, гравець може вибирати, з ким він буде долати перешкоду. Фредом? Будь ласка! Дафной? Не питання! Вірніше не з ким, а за кого.

Гонки. Любите поганятися на різних реальних і не зовсім транспортних засобах? Автомобілі, мотоцикли, укупі з трамваями, велосипедами, казковими єдинорогами, привидами, монстрами і іншими істотами - вибір величезний, а права на керування вимагати ніхто не буде. Головне тут - швидкість і вміння маневрувати з допомогою комп'ютерної миші або кнопок на клавіатурі. Хто швидший і спритніший, той і переможець гонки. І все одно, хто головний герой, це швидше вже другорядне значення. Хоча, деякі герої можуть брати участь у забігах і без транспортних засобів, Скубі Ду, наприклад, собака дуже швидка. Особливо, коли утікає від монстрів або навпаки. Намагається добігти першим до столу, на якому накритий смачний обід.

Любите малювати? Малюйте на комп'ютері за допомогою миші і клавіатури. Малюйте або фарбуйте, окремі онлайн-ігри пропонують неоднакові завдання. Вибір і палітру різноманітних кольорів величезний, можна навіть заплутатися, але тим і веселіше. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням улюбленого героя мультфільму про пригоди боягузливого Дога і його вірних друзів. Головна особливість розмальовок онлайн - відсутність ймовірності бардаку у будинку. Адже всі творчі процеси проходять на моніторі комп'ютера, нічого не капає, не ляпає і не потрапляє на шпалери. Батьки в захваті, адже діти перебувають при справі, розвивають праву півкулю і беруть участь у творчій справі.

Вважаєте, що вашій дитині пора грати в логічні ігри, щоб розвиватися? Будь ласка, ми пропонуємо широкий вибір різних логічних інтернет-забав, які благотворно діють на дитину. Хочете - шукайте відмінність між двома, здавалося б, однаковими картками із зображенням Скубі Ду. Таке проведення часу розвиває не тільки логіку, а й вміння зосередитися на деталях. І все це весело, із запалом, граючи в улюблену онлайн-гру. А в майбутньому отримані навички знадобляться маляті.

Пошук предметів - популярна різновид онлайн-ігор. Допоможіть улюбленому героєві прибратися в кімнаті (Скубі Ду іноді доводиться забиратися, тут нічого не поробиш), відшукавши потрібну річ або знайти ключ до розгадки якоїсь детективної загадки.

Кінокомпанія "Warner Brothers" - автор проекту Скубі Ду, можливо, і не припускала, який успіх зможе отримати її твір. Скубі Ду має безліч фанатів серед представників різної аудиторії по всьому світу. Звідси, напевно, і попит на онлайн-ігри про боязливу собаку і її власників. Чим більше онлайн-ігор про Скубі Ду, тим більше це говорить про те, що мультиплікаційна історія заслуговує на оплески.

Фільм пережив друге народження після того, як на головну роль була запрошена Баффі-винищувачка вампірів Сара Мішель Гелла і Фредді принц-молодший. Після зйомок пари одружилося, а народ по всьому світу радів.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам