Ігри Покемони

Покемони - це кишенькові монстри, назва яких перекладається з англійської та японської. Але на відміну від інших монстрів, покемони - добрі і милі створіння. Кожен з них володіє особливими надприродніми здібностями

Покемони не випадково називають «кишеньковими» монстрами. Хоч вони і живуть на своїй планеті, вони дуже залежать від людей, які їх тренують. Вся суть покемонів - в боротьбі з іншими командами. Але ці бої анітрохи не жорстокі. Все як у спорті: програє той, хто не може встати або ж коли тренер приймає рішення здатися. Можете бути впевнені, що в цих сутичках не постраждає жоден покемон. Це одне з ключових принципів творців проекту.

Свою популярність покемони набули на початку двотисячних, коли вся дітвора пильно стежила за їх пригодами і грала в картки з їх зображеннями. Легендарний мультфільм аніме, настільна карткова гра онлайн ігри - це лише найголовніше з великого мультимедійного проекту з покемонами. Кращі онлайн ігри з ними зібрані на цій сторінці. Вони припадуть до душі тим, хто виріс на аніме про кумедних звіряток, і тим, хто про пакемонів чув тільки з розповідей батьків.

Мультфільми про Покемонів були створені японською корпорацією Nintendo. Але мало хто знає, що починалася історія кишенькових монстрів як раз з гри, а не мульта. Їх придумав Саторі Тадзірі, коли був ще дитиною. В ті часи в Японії була популярна гра «збір комах». За аналогією з нею Саторі придумав гру з кумедними неіснуючими звірками. Гра полягала в тому, щоб зібрати якомога більше покемонів, тренувати їх і змагатися з іншими командами.

Спочатку гравець повинен зловити покемонів, щоб створити свою команду. У кожного є все необхідне для цього. Один з головних інструментів гравця - кишеньковий електронний довідник poke-декс. У ньому зібрана вся інформація і досьє на кожного кишенькового монстра. Ще однин важливий пристрій - poke-м'яч. Саме в нього поміщається кожен новий покемон, який після упіймання виконує всі команди і накази тренера. Це зовсім не означає, що кишеньковий монстр стає підневільню і залежною від людини іграшкою. Покемони - це дресировані друзі-партнери, у яких є характер і власна думка. В ході тренувань покемони удосконалюються і навіть набувають нові здібності. Але якщо маленький монстр запідозрить свого тренера в некомпетентності, він запросто може проявити ініціативу і вибрати власну тактику бою.

Грати з покемонами нескладно. Для цього потрібно перемагати суперників і при цьому збільшувати кількість своїх кумедних бійців. Команда яка перемогла заробляє досвід і може брати участь у змаганнях більш високих категорій. Тренер покемонів повинен пройти шлях від новачка до професіонала, а потім поборотися за звання лідера з найсильнішими гравцями. Найпрестижніший чин серед гравців - Майстер-покемон.

Перша комп'ютерна гра Покемони випущена в 1996-му році, а після її приголомшливого успіху стали регулярно з'являтися її більш досконалі версії. Але саме перша оригінальна гра назавжди залишилася в пам'яті фанатів. Сатосі, придумав гру, створив 151 кишенькового монстра. Останній, 151-ї покемон замислювався як секретний і невловимий персонаж, підігруючи ще більший інтерес до гри. Покемона Мью можна було зловити тільки одним способом: принести в офіс компанії-виробника ігор картридж із збереженою грою, доводить, що гравець вже зловив всі інші 150 покемонів. Проте найпалкіші фанати, які до того ж розбираються в ігрових технологіях, знайшли спосіб обійти складну задумку Тадзірі. У 2003-му у грі знайшли дефект, який дозволяє зловити будь-якого кишенькового монстра, включаючи невловимого М'ю.

Саноси Тагири також сам розробив концепції боїв і тренувань. Оновлення гри виходили через кожні 2-3 роки і доповнювалися елементами сучасних західних ігор - квестів і екшенів. Тим не менш, саме перша оригінальна японська гра залишилася в пам'яті фанатів.

На пострадянському просторі в двотисячних роках комп'ютери були в поодиноких будинках, тому дітям того покоління більше знайома настільна гра Покемон. У ній потрібно було збирати картки із зображенням різних монстрів. З допомогою цих карт влаштовувалися поєдинки з суперниками. Щоб перемогти, недостатньо було мати більшу кількість карток, потрібно було вибирати стратегії, будувати тактики і ретельно обдумувати кожну дію.

Мультфільм про покемонів з'явився вже після того, як стала популярною гра. Творець гри Сатосі Тадзірі також прийняв участь у його створенні і навіть дав своє ім'я головному герою аніме - десятирічному хлопчикові, який мріє стати тренером покемонів. Історія фільму починається з того моменту, коли у Сатосі одного разу з'являється власний покемон Пікачу, і його мрія починає збуватися.

Після декількох тренувань Пікачу, у Сатосі виникає необхідність упіймання нових кишенькових монстрів. Спочатку йому це погано вдавалося, але минуло небагато часу, і хлопчик набирається досвіду. З часом він зі своєю командою бере участь у серйозних поєдинках. Але з суперниками у Сатосі немає конкуренції поза полем, він дружить з іншими тренерами і разом вони борються зі злочинцями, які ловлять покемонів для продажу в зоопарки.

Цікаво, що в грі головного героя звуть не Сатосі, а Ред. Крім імені хлопчика творці аніме змінили дизайн персонажів, зробивши їх більш сучасними. Після мультсеріалу було випущено 17 повнометражних анімаційних фільми, які були показані в кінотеатрах по всьому світу.

Покемони дуже швидко завоювали популярність усього світу, не дивлячись на побоювання японських творців, що західним дітям буде незрозуміла концепція кишенькових монстрів. Настільна гра продається в 40 країнах, мульсериал транслюється в 74. Тільки в Японії зображення покемонів на своїй продукції використовують 86 компаній, і навіть авіаперевізник All Nippon Airways прикрасив свої літаки милою мордочкою Пікачу.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам