Ігри Танки

Час появи першого танка на полі бою вважається революційним у військовій справі. Сьогодні танк являє собою сучасну бойову машину для суші і залишається найефективнішим засобом під час війни.

Якщо тобі давно не доводилося отримувати по-справжньому гострих відчуттів або просто хочеться урізноманітнити сірі будні чимось особливим, ігри Танки онлайн - ідеальний для цього варіант

Ігри Танки - це воістину чоловіче заняття. Разом із ними ти отримаєш мікс гострих відчуттів і бойового азарту, потрапиш у надзвичайно небезпечну ситуацію, де доведеться відбиватися від ворогів і захищати себе і своїх товаришів. В твоїх руках - майбутнє Батьківщини. Від тебе залежить, чи побачать твої співвітчизники завтрашній день чи ні. Будь готовим до боїв не на життя, а на смерть!

Незліченна кількість жертв, якими ставали воїни в результаті війни, що вплинуло на створення танків. Коли противники виходили один на одного ледь не з голими руками, убитих ставало все більше і більше. Появи такої броньованої машини, як танк, просто вимагали умови тих часів.

Перший у світі танк носив назву Mark 1 і «народився» під час Першої Світової війни. Якщо б зараз сучасні люди побачили прабатька сьогоднішніх танків, вони б дуже здивувалися, так як схожих характеристик між ними практично немає - настільки удосконалилася військова техніка за останні сто років. А в ті часи, коли армія терпіла незліченні втрати, Mark 1 виявився справжньою знахідкою для воюючої держави.

Коли Свінтон подав звернення до генерала Джорджа Френчу про те, що необхідно підтримати проходячи в той час експерименти, генерал висловив повну згоду - настільки він був вражений незліченними втратами армії.

У розробці першого танка брали участь не тільки інженери, але і багато офіцерів, що служили під керівництвом генерала Френча. Для отримання якісної і надійної техніки кожен, хто бере участь в експерименті детально описував свої очікування щодо майбутнього танка.

У результаті всього за сорок днів була створена бойова споруда. Мабуть, не все було враховано в процесі її розробки, так як головну задачу по проходженню ям довжиною в чотири метри перший танк не виконував. Таким чином, шляхом довгих розробок на світ з'явилися «Великий Віллі» (танк, більше відомий як «Мати» «Стоніжки», «Машина Вільсона»).

Але спроби зробити танк далеко не завжди вінчалися успіхом. Так, з появою все нових і нових машин з'являлися і їх недоліки. Одні моделі були неповороткі і повільні, інші - не точні і не дуже ефективними. Прийти до спільного рішення і з'єднати всі вимоги в одній машині було нездійсненним завданням. Принаймні саме так здавалося в ті далекі часи. А сьогодні кожен, навіть самий звичайний танк відповідає головним офіцерським вимогам.

Незаперечною перевагою танка на полі бою є те, що, перебуваючи в середині, солдаті захищені від ворога і паралельно можуть завдавати нищівні удари по ворогу. Деякі танки оснащені кількома кулеметами, що в рази підвищує їх ефективність.

Особливість танків в їх високої прохідності. Кожна така машина здатна без проблем проїхати з бойового поля, яке, як відомо, часто-густо віддруковано вибухами снарядів. Однак є й вагомий мінус в танку - це нелегкість в його управлінні.

У наші дні танки мало чим схожі на своїх попередників. Наприклад, американська бойова машина Абрамс (М1А1) вміщує в себе чотирьох осіб і розганяється до 66 кілометрів. Для порівняння - від першого танка очікували отримати швидкість хоча б близько 4 кілометрів в годину. Досконалість Абрамса доповнюють три кулемети і гармати.

Про бойову техніку можна ще довго говорити. Цю тему особливо зацінять представники сильної половини людства. Тому і онлайн ігри Танки користуються такою популярністю серед геймерів. Хоча це і гра, але гравцеві належить пройти ряд серйозних перешкод, побувати в тилу ворога, відстрілятися і залишитися в живих. Особливо варто відзначити яскраву графіку і незліченні можливості результату гри.

На нашому сайті зібрані і представлені тільки найкращі ігри Танки онлайн. Кожен гравець знайде для себе саме те, що необхідно тільки йому. Любиш розвідувати пустелі? Їздити непролазними хащами в лісах? Виходити з сипучих пісків або болота? Все це і багато чого іншого до твоїх послуг!

Онлайн ігри Танки для хлопчиків - це відмінний спосіб добре провести час. Незабутнє враження отримає кожен гравець, хто перенесеться на полі бою в часи відомих воєн.

Лише справжні сміливці зможуть пройти місію від початку до кінця. Скептики можуть заявити, що це гра, та й тільки. Частково так і є. Але реалістичність графіки настільки вражає розум, що іноді ще довго по закінченню гри не можеш зрозуміти, де ти знаходишся - в танку в часи Вітчизняної війни або у себе в квартирі в двадцять першому столітті. Так-так, ігри Танки дарують саме такі враження.

Безкоштовність всіх ігор, наданих на сайті, ще більше розкриває можливості перед геймерами. Кожен день можна експериментувати, граючи то в одну, то в іншу іграшку, поки не знайдеш свою неповторну гру. І в цьому немає нічого дивного. Адже у кожної людини є свої індивідуальні переваги, бо те, що подобається одному не факт, що сподобається і тобі. У кожного свої смаки - це так. Але більшість ігор про Танки дивним чином поєднують навіть самих різних людей.

В цілому, все В твоїх руках - пробуй, грай, експериментуй, знаходь себе! В одному можеш бути впевненим - цікавість гри Танки не залишить тебе байдужим. Підтвердження цього - мільйони фанатів ігри «танчики» по всьому світу. Адже не дарма стільки геймерів віддають перевагу саме цьому жанру.

Як уже говорилося, розмірковувати на цю тему можна багато. А чи треба? Швидше починай грати в Танки онлайн і переконайся, що онлайн ігри Танки для хлопчиків - найкрутіші в світі!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам