Гра Маленькі танки в горах: грай безкоштовно онлайн!!

  Ігри » Ігри Танки » Гра Маленькі танки в горах: грай безкоштовно онлайн!!
  Оцінка: 2793 очок, Голосів: 645

  Опис Гри:

  Набридли класичні танки, що стріляють у звичайних лабіринтах? Дізнайся особливості управління танком в умовах скелястих місць у грі Маленькі танки в горах! Втім, у грі представлені не тільки гори, для матчу смерті ти визначаєш сам розташування свого танка: пустеля, скелі, ліси, засніжені гори. Але це вже після того, як наб'єш руку в гірських боях.

  Умови ведення бою в скелястій місцевості відрізняються тим, що ти не відразу розумієш, гарні для тебе пагорби і гори, або, навпаки, заважають? З одного боку, ці природні бар'єри виглядають як захист від ворожих снарядів, ну а з іншого - стріляти по ворогам важче і для тебе в такій місцевості. Доведеться підбирати потрібний кут прицілу.

  У грі Маленькі танки в горах твоя бойова машина може переміщатись по місцевості без труднощів. Але навчися потрапляти прямо в ціль, перед тим як почати рухатись по пагорбах і горах, інакше тебе чекатиме розчарування. Поки ти будеш на вільній для огляду ворогів ділянці, тебе тут же можуть підбити. Так що будь уважний і досягай вершин свого успіху!

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам