Ігри Як дістати сусіда

В сучасному світі жити віддалено від інших є нереальним. Мегаполіси ростуть, засмучуються, людей у великих містах стає все більше. Відповідно, кожен з нас знає, що таке сусідство

Сусіди бувають різними - порядними і не дуже, спокійними і нехлюями, галасливими і тихими. Особливо «круто», якщо твій сусід втілює в собі всі недоброчесні риси характеру, що трапляється досить часто. І не втечеш, не сховаєшся ніде від таких людей - сучасний ритм життя диктує свої умови, згідно з якими все визначено наперед. Але треба боротися з такими людьми! Ігри Як дістати сусіда - відмінний варіант, щоб відірватися на віртуальному сусіді, втихомиритися і не псувати нерви людям і собі в першу чергу.

Як ніяк, а нервові клітини не відновлюються, і чи варто витрачати дорогоцінний час на скандали з людьми, які проживають через стінку? Тому краще полоскотати нерви віртуальному сусідові. Тут ти знайдеш безліч способів як необразливо помститися недоброзичливій людині, яка весь час намагається напаскудити вічними ремонтами, виттям кішки або ж не тверезими посиденьками з друзями. Звичайно, наводити в квартирі красу, заводити домашніх тварин або розважатися з друзями нікому не заборонено, але не у нічний же час влаштовувати шум і гам!

Ігри Як дістати сусіда онлайн дуже різноманітні. Для початку можна потренуватися, дістаючи сусіда в його власному будинку. І ти навіть уявити собі не можеш, як багато предметів для цього існує! Підкинути в торт вибухівку на День народження «улюбленого» сусіда, замінити футбольний м'яч гирею, підігріти куряче яйце в мікрохвильовій печі - і це далеко не всі переліки капостей. Потрібно просто включити фантазію і показати сусідові хто тут головний! Замінити рідину для полоскання рота шампунем, сховати туалетний папір у найвідповідальніший для сусіда момент, кинути на мило кахель - приводів для капості у ванній кімнаті просто не злічити. А ще - відплати шкідливому сусіду тією ж монетою - проберись в його спальню і переведи будильник на потрібний час, щоб він постійно дзвонив і не давав можливості сусідові виспатися. Нехай знає, як це, коли тобі не дають спокою ні вдень, ні вночі! Головне, ні під яким приводом не показуйся цьому хлопцеві на очі - чревате наслідками!

Зробити життя сусіда в пригодницьке в рамках його ж квартири під силу кожному! Нехай до нього нарешті дійде, що тобі не можна пакостити. Якщо твоя фантазія з цього приводу вичерпалася або вже на межі, онлайн ігри Як дістати сусіда в допомогу! Особливо такі іграшки підійдуть для мирних жителів, хто не хоче псувати стосунки навіть з такими шкідливими людьми. Зняти нервове напруження, помщаючись віртуальному сусідові - що може бути краще?

Простору для розгону фантазії в іграх Як дістати сусіда більш ніж достатньо. Почати можна з його двоповерхового будинку, в якому також є великий підвал. Далі можна погнатися за сусідом у відпустку і просто зіпсувати йому відпочинок. Сусід відправляється в подорож на кораблі зі своєю не менш суперечною матусею. Так що тут доведеться постаратися подвійно, щоб задати жару цієї химерної сімейці. Мама сусіда - та ще любителька бурчати. А ще на кораблі він зустріне жінку, серця якій буде домагатися всю дорогу. В твоїх правилах перетворити їх побачення в пекло! До речі, гри Як дістати сусіда - це хороший спосіб помандрувати. У віртуальному світі ти об'їздиш багато країн і, таким чином, вб'єш одразу двох зайців - і світ побачиш, і сусідові помстишся.

Ігри Як дістати сусіда не тільки є пізнавальними і відіграють роль антидепресантів, а й допомагають розвивати такі якості, як спритність, швидкість і кмітливість. Адже капості самі за тебе робитися не будуть, щоб нашкодити сусідові, потрібно гарненько розкинути мізками. У цілому технологія така. Коли сусід відволікається і виходить в іншу кімнату, тобі потрібно туди пробратися і розкласти різні речі, які потрібно знаходити по ходу гри. Також важливо здогадатися, куди яку річ треба розкласти. Наприклад, подушці-пердушці місце на кріслі, де сусід любить дивитися телевізор. Кульки, які мають вид солодощів, потрібно акуратно розкласти в цукерницю. А тим часом можна зіпсувати антену на телевізорі, щоб сусід не зміг додивитися до кінця улюблене шоу. Захоплююче? Швидше починай грати Як дістати сусіда онлайн!

До речі сказати, що домашні улюбленці сусіда повністю схожі на свого господаря і не відрізняються меншою шкідливістю. Папуга постійно буде кричати, а пес гавкати, щоб викрити тебе під час злочину. Твоє завдання - заткнути рот противним тваринам і встигнути зробити капості. Наприклад, ти можеш підсипати червоного перцю в їжу для птиці, після чого вона, як тільки захоче наябедничати на тебе, спалить і без того густу шевелюру сусіда.

Це так весело - робити необразливі капості людині, що не шкодить тобі. Крім усього іншого, гри Як дістати сусіда неймовірно веселі. Ти не один раз будеш зупиняти себе в нападі нестримного сміху, коли, наприклад, сусід сяде на подушку-пердушку, яка зробить відповідний звук. Або коли він виявить, що на місці пляшечки з шампунем знаходиться клей. А виявить він це після того, як «помиє» голову. Уявіть на секундочку його реакцію. А в грі Як дістати сусіда це в сто разів веселіше. Адже ти мимоволі переміщаєшся в віртуальний світ, де гумор займає позиції на кожному кроці!

Ми добряче постаралися і зібрали тільки найкращі, веселі і забавні ігри Як дістати сусіда. Сподіваємося, що час, проведений на нашому сайті, стане незабутнім та різноманітним, адже ми пропонуємо безліч іграшок на цю тематику. А ще - грати Як дістати сусіда абсолютно безкоштовно. Тобі не доведеться платити за гру, довго завантажувати файл і переживати, що гра не встановитися. Ігри онлайн - це одна насолода. Капості, скільки душа того забажає! Відірвися по повній і пам'ятай, що тут не можна переборщити, адже це - віртуальний світ!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам