Ігри Черепашки Ніндзя

Черепашки Ніндзя - культовий мультфільм. Скільки поколінь школярів не просипали заняття тільки тому, що вранці по телевізору показували чергову серію, що розповідає про пригоди улюблених героїв. І дітям, і підліткам, волею-неволею доводилося підніматися з ліжка, щоб не пропустити важливі моменти мультсеріалу

А там, заодно і в школу збиралися, не відриваючись від екранів. Скільки вчителів повинні дякувати творцям мультфільму про черепашок за те, що учні вчасно приходили на заняття.

Та що там школяри - часом фанатизм охоплював і дорослих людей, так і продовжує це робити. В Інтернеті періодично з'являються скріншоти або фотографії пояснювальних записок, призначених для керівництва фільму і містять пояснення від людей, що запізнилися на роботу. Однією з поширених курйозних причин запізнень, зазначених у подібних заявах - перегляд чергового мультфільму про Черепашок Ніндзя. Люди скаржаться, що час початку трансляції серії і робочого дня збігається, і нерідко народ робить вибір на користь останнього. А чому ні? Головне, потім виправдатися перед начальством, щоб не звільнили. А раптом керівник виявиться таким же пристрасним фанатом ніндзя-черепашок?

Спочатку, хто не в курсі, Черепашки з'явилися як герої коміксів. Надрукували пару історій, і, побачивши ажіотаж, прийняли рішення знімати мультфільм. Він і порвав світове співтовариство любителів пригодницьких історій. А онлайн-ігри Черепашок Ніндзя з'явилися вже через кілька десятиліть, як наслідок підвищеного ажіотажу.

На нашому порталі представлено широкий вибір онлайн-ігор з участю Черепашок Ніндзя. Грати і розважатися на нашому ресурсі можна абсолютно безкоштовно. Тут знайдуть розваги до смаку і дорослі, і діти. Вся сім'я може знайти собі заняття на вечір або навіть на цілі вихідні.

до Речі, добре б в добавок до розваг замовити піццу. Хто не в курсі, це улюблена закуска Черепашок, в перервах між спробами врятувати світ і власну шкуру, хлопці насолоджуються смаком маргарити. Сирні коржики - ось все, що потрібно черепахам для повного щастя. Хоча, здавалося б, де логіка?

Вона проста. Судячи з імен мультгероїв, хлопці родом з Італії. А серед мешканців країни, піца користується величезною популярністю. Що говорити, це їх національна страва.

Мало хто не в курсі розкішних імен Черепашок та їх зв'язку з італійським мистецтвом - Микеланджеро, Леонардо, Донателло, Рафаель. Все культурне надбання Італії, вся історія, якої дуже пишаються жителі країни, знайшла своє відображення і знаменитих героїв коміксів.

Характери у черепашок різні. Найбільш серйозним і відповідальним вважається Леонардо (синя маска). Він же і є лідером черепашачої команди. Його слухаються і підпорядковуються інші хлопці. Хоча, як такого керівника у хлопців немає, вони друзі і в їх відносинах править демократія.

Відрізняється Серйозністю і названий на честь скульптора з Флоренції Донателло (фіолетова маска). Хоча хлопець і бореться з допомогою жердини Бо - спеціальної палиці - по можливості, конфлікти воліє вирішувати розумом. До зброї вдається тільки в крайньому випадку, коли розмовами противнику мало що доведеш.

Донателло - визнаний вчений і винахідник. Скільки гаджетів, придуманих ним, не раз рятували черепашачі життя. Як добре, що Донателло вправно справляється зі всіма комп'ютерними штуками.

Рафаель (червона маска) - найбільший хуліган в компанії. Часто спорах воліє бійки, та й взагалі - він любить помахати. Часто нападає першим, але слухається вчителя і друзів, які по можливості завжди намагаються втихомирити його сварливий характер і запал.

Мікеланджело - самий безтурботний з Черепашок (помаранчева маска). Хлопець володіє веселим характером, завдяки якому частенько потрапляє у всілякі пригоди. Напевно, цей герой створювався для привнесення в мультфільм гумору, без якого жодна пригода не здається цікаваю і захоплюючою нікому, особливо дітям.

Найголовніший ворог Черепашок - Шредер. Власне кажучи, навколо їхніх стосунків і бажання знищити один одного і крутиться сюжет мультфільму.

На стороні Черепашок - чарівна репортер Ейпріл, в яку, справедливості заради варто додати, хлопці були відчайдушно закохані, і їх учитель-наставник Сплінтер.

Існує безліч онлайн-ігор за участю Ніндзя-Черепах. Тематика їх теж різниться. Тут, на щастя, немає гендерного та вікового поділу, більшість з представлених забав однаково зацікавить і хлопчиків, і дівчаток, і старше покоління і дітей.

Онлайн-ігри про життя та пригоди Черепашок бувають різними. Найбільш популярні, звичайно ж, про битви між Рафаелем, Мікеланджело, Донателло і Леонардо зі Шредером. Але є і такі розваги, які не пов'язані з сюжетом популярного мультфільму. Головні герої використовуються просто для залучення уваги користувача, а сюжет досить стандартний: гонки, кулінарія (де черепахи готують піццу або інші страви на швидкість), бродилки і бігалки.

Існує безліч пазлів з картинками улюблених мільйонами героїв. Компанія Лего так само не залишилася в стороні від все зростаючої популярності Черепашок Ніндзя і випустила кілька настільних ігор, а так само онлайн-забав, де в головній ролі виступають зелені любителі піци.

Хто сказав, що пік популярності історії про Черепашок Ніндзя припав на кінець 80х - початок 90х років? Наші улюблені друзі знову нагадали про себе світові, по-перше, тим, що з'явилися в Інтернеті, і тепер не потрібно прокидатися не світ, ні зоря, щоб переглянути цікаву серію, по-друге, повстали з попелу в якості онлайн-розваг. І люди знову згадали про розкішних героїв і полюбили їх з новою силою!

Насолоджуйтеся якісними онлайн-іграми з гарною графікою, призначені для сімейного дозвілля, на нашому порталі. Пам'ятайте, що ми пропонуємо тільки безкоштовні розваги, без реєстрації і смс-кодів.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам