Ігри Мадагаскар

Історія про тварин, мешканців американського зоопарку, які вирушили на пошуки пригод, полонити весь світ. Не дарма ж творці мультиплікаційного фільму Мадагаскар зважилися на випуск другої та третьої частин, перетворивши історію в справжню сагу.

Постаралися і розробники онлайн-ігор Мадагаскар, порадувавши геймерів всіх віків

Грати в Мадагаскар просто і легко, а кількість різноманітних ігрових жанрів просто вражає.

Стрибки з парашута. Невгамовним друзям - пінгвінам випало на період їх життя чимало випробувань, одне з них - стрибки з парашута. Це одна з найбільш популярних різновидів гри Мадагаскар онлайн. Як відомо, люди бояться стрибати з такої висоти, пінгвіни не виключення. Хлопці взагалі до польотів ставляться скептично, на те вони і пінгвіни, а тут парашут. Але ця гра зовсім нескладна. Суть її полягає в наступному: потрібно летіти з неба, з причепленим на спину рюкзаком і уникати всіляких перешкод, які зустрічаються на шляху. Управляти героєм слід з допомогою миші, відводячи її то в право, то вліво. На шляху «льотчика» можуть виникнути інші парашутисти, у них бажано не врізатися, там можна втратити життя. І також слід уникати вибухонебезпечного вантажу, випадково опинився в небі. Але те, що потрібно збирати монетки, що літають в повітрі, вони принесуть пінгвінам щастя у вигляді додатковога життя або енергії. Суть гри зрозуміла? Приступаємо до виконання відповідального завдання.

Любите гонки? Пінгвіни теж люблять. Особливо, якщо у них на озброєнні є розкішна рожева машина і весь зоопарк в їх розпорядженні. Правда, перш ніж переступати до відповідальних місій, слід потренуватися в спеціальній грі для початківців. Грати в онлайн Мадагаскар це не так і легко, тут потрібна практика.

Отже, спробуйте для початку поїздити на автомобілі по колу, при цьому, бажано, не перебиваючи нікого на своєму шляху і не турбуючи бегемотів, мирно відпочиваючих в басейні. А то доведеться туго, можна навіть втратити життя. Тоді доведеться починати все спочатку. Їздити по колу непросто, для цього потрібно звикнути, використовуючи кнопки на клавіатурі - стрілочки.

Якщо приловчитеся, вважайте, далі гра піде як по маслу.

Пам'ятаєте знамениту бабусю, яка не те що не боялася страхітливого лева, а й здорово давала хижакові по зубах. Їй теж присвячено кілька ігор онлайн. Вірніше, не зовсім їй, а її відносин з тваринами. Як відомо, у будь-яких незрозумілих ситуаціях жвава бабуля видавала всім здоровских люлей за допомогою простої сумочки. Чому б не продовжити її справу. Суть гри не зовсім гуманна, але дуже весела: потрібно бити шкідливих тварин сумкою по голові. Але не всіх підряд, а тільки тих, на кого показує програма.

Уважно дивіться в нижній правий кут, чиє зображення там з'явиться, та тварина і стане наступною жертвою бабулиной сумки. З'явився лев? Значить, на бегемотів, які раз у раз вискакує з-за дерев, уваги не звертаємо, чекаємо, поки з'явиться цар звірів. Вискакує він ненадовго, треба зібрати всю силу, швидкість і спритність, щоб не пропустити його і вдарити по кудлатій голові сумкою як слід. Не бійтеся, він здачі давати не буде. Але увага, потрібно бути дуже уважним. По-перше, слід бити саме ту тварину, чиє зображення з'явилося в нижньому куті. По-друге, потрібно діяти швидко і рішуче, звірі не з'являються надовго, лише на кілька секунд. А у користувача, геймера, на все про все є три спроби. Що не так - місія провалена.

Незважаючи на невеликий елемент жорстокості, який присутній в інтернет-забави, гра барвиста і розважатися з допомогою неї весело. Впевнені, у користувачів є почуття гумору і вони не стануть повторювати слова тих, що подібні ігри онлайн розвивають жорстокість. Ніякої жорстокості, тільки гарний настрій і відмінне почуття гумору.

Інші вороги персонажів з Мадагаскару - чайки. Ось кому не ймется! Пінгвінам слід боротися з нахабними створіннями. На щастя, існує онлайн гра Мадагаскар і на цю тематику. Задача проста - очистити небо від чайок. Інструмент - маркер. Слід тільки обвести неслухняну чайку у гурток, як вона випаруватися сама по собі. Але не все так просто. Чайки, природно, не стоять і не чекають, поки користувач або геймер обведе їх у гурток і видалить. Вони літають, причому досить швидко. Потрібно зловити момент, призвичаїтися і діяти рішуче. Важливо: не можна зловити відразу кілька чайок в один гурток, на жаль, їх потрібно зловити окремо. Але тим і веселіше.

Пінгвіни люблять і рибу ловити, хоча тут немає нічого протиприродного, як відомо, пінгвіни рибу їдять. Озброюйся вудкою і вперед. Але, природно, не все так просто, риба не має бажання потрапляти на гачок, бо тут потрібно задіяти всю силу і спритність. В іншому випадку пінгвіни залишаться без обіду, а нам би цього дуже не хотілося. Пінгвіни отже не самі порядні і слухняні істоти, голодні вони, напевно, мають більш кепським характером, ніж у повсякденному житті.

Після того, як раба спіймана, а частина залишилася не з'їденої, що з нею краще робити? Правильно, заморозити! На це є окрема флеш-гра! Задача така: потрібно ще раз зловити рибу, тільки дуже акуратно, у воді трапляються електричні скати, які можуть дуже боляче вдарити пінгвіна струмом. Потрібно запустити у воду, керуючи мишкою тулубом пінгвіна, і зловити потрібну рибку.

Описані нами ігри - всього лише маленька частка з того, що представлено на нашому ресурсі в безкоштовне користування. Тут є ігри для всіх членів сім'ї. Поспішіть провести разом кілька незабутніх вечорів, проходячи захоплюючі місії разом з улюбленими героями! Впевнені, що ваші діти не залишаться байдужими до такого проведення часу і з задоволенням складуть вам компанію. Коли ви останній раз проводили час зі своєю родиною? Пора починати прямо з сьогоднішнього дня! Ви не помітите, як швидко пролетить час в компанії нашого розважального ресурсу.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам