Гра Старенька проти Мадагаскар

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Старенька проти Мадагаскар
  Оцінка: 590 очок, Голосів: 150

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо дуже барвисту гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Бабуся проти Мадагаскару".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Бабуся проти Мадагаскару" набридлива старенька з мультфільму Мадагаскар 2 Бабуся яка хоче нашкодити нашим друзям! Ця живенька старушенція знову у всеозброєнні і завжди готова ще разочок зіпсувати життя знайомим мешканцям африканських джунглів. Вам необхідно допомогти цій веселій Бабусі весело провести час, атакуючи героїв з мультфільму Мадагаскар з використання сумки, за Ви отримаєте очки. Тільки будьте уважними, адже якщо раптом, ви промахнетеся три рази поспіль, гра відразу ж закінчитися.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам