Гра Мадагаскар: Гонки по зоопарку

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар: Гонки по зоопарку
  Оцінка: 820 очок, Голосів: 203

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар: Гонки по зоопарку".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар: Гонки по зоопарку" пінгвіни знову шукають з ким би їм чим-небудь позмагатися, адже їм стало дуже нудно в стінах зоопарку.

  Але цього разу, вони вирішили влаштувати в зоопарку справжні гонки на машинках. Але їх конкурент так само не промах. З пінгвінами буде змагатися сам король зоопарку Джуліан. Вам необхідно допомогти героям в не дуже чесній гонці здолати супротивників на кількох імпровізованих пінгвінами трасах.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам