Гра Мадакаскар стрибки з парашутом

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадакаскар стрибки з парашутом
  Оцінка: 783 очок, Голосів: 187

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадакаскар стрибки з парашутом".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадакаскар стрибки з парашутом" відважні і дуже веселі пінгвіни знову таки вирішили довести всім, хто не вірить в те, що пінгвіни можуть літати, що це зовсім не так. Вони взяли реактивні ранці і влаштували в небі незвичайні змагання в польотах.

  А в цьому змаганні можуть перемогти тільки ті, хто без особливих втрат зможе дістатися до землі. Вам необхідно допомогти Ріко здолати його суперників на змаганнях в небі і стати переможцем.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам