Гра Мадагаскар: заморожування риби

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар: заморожування риби
  Оцінка: 510 очок, Голосів: 125

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар -"Мадагаскар: заморожування риби".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар: заморожування риби" відважні пінгвіни з Мадагаскару будуть рибалити, а вам буде потрібно їм у цьому допомогти.

  Пінгвіни дуже люблять рибу і обожнюють дуже ситно поїсти, а риба - їх улюблені ласощі.

  Є спеціально призначена для цього сітка, за допомогою якої ваш герой зможе схопити його майбутню вечерю, для цього йому необхідно допомогти точно прицілитися і точно кинути рибальську сітку.

  Проблема може виявитися лише в тому, що якщо раптом якась рибка доторкнеться до вашої сітки, поки пінгвін буде тільки прицілюватися для кидка, його приціл може збитися і доведеться його налаштовувати заново.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам