Гра Мадагаскар: Команда сніговика

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар: Команда сніговика
  Оцінка: 969 очок, Голосів: 245

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар: Команда сніговика".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар: Команда сніговика" наша відважна четвірка пінгвінів чомусь вирішили що їх безпечності сильно почав погрожувати сніговик. І для того, щоб бути готовими до його раптового нападу, сміливий Рікі навіть зробив спеціальний універсальний тренажер, в якому для захисту від сніговиків пропонується використовувати надувні кульки з дуже гарячою водою, які коли потрапляють в снігового ворога пінгвінів, тут же розтоплює його! Вам потрібно в нашій грі "Мадагаскар: Команда сніговика" захищатися від нападу і дуже постарайтеся протриматися як тільки буде сили довше.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам