Гра Мадагаскар на жахливій фабриці

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар на жахливій фабриці
  Оцінка: 548 очок, Голосів: 137

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар та жахлива фабрика".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар та жахлива фабрика" маленький лемур Морт потрапив у біду, а врятувати його може тільки ватажок дуже відважних пінгвінів. Але є невелика проблемка, що наш бідолаха пропав на дуже велику фабрику, і на шляху до порятунку його вірного друга чекає дуже багато дуже різноманітних небезпек і перешкод.

  Вам необхідно допомогти відважному пінгвінові правитися з цією нелегкою місією і врятувати бідного Морта проводячи його рятувальника по конвеєрній стрічці.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам