Гра Мадагаскар проти забруднення

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар проти забруднення
  Оцінка: 1054 очок, Голосів: 251

  Опис Гри:

  Мадагаскар - це повнометражний анімаційний мультфільм, який був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто жививе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар проти забруднення" ці ж сміливі наполегливі пінгвіни знайшли собі нове заняття і намагаються боротися з забрудненим довкіллям.

  Наша брава четвірка вирішила почати свою боротьбу з величезної фабрики, яка виробляє тонни шкідливих відходів.

  У нашій грі "Мадагаскар проти забруднення" вам потрібно допомогти нашим пінгвінам в цьому дуже складному завданні, і для цього проведіть всіх пінгвінів по цій фабриці для того, щоб дістатися до самого її цента і нанести несподіваний удар.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам