Гра Мадагаскар проти чайок

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар проти чайок
  Оцінка: 421 очок, Голосів: 111

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар проти чайок".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар проти чайок" у відважної четвірки пінгвінів з нью-йоркського зоопарку сталася небачена досі трагедія - шкідливі чайки, вторглися до них в зоопарк і нахабно крадуть рибу!

  Вам потрібно допомогти нашим відважним героям впоратися з даною проблемою! Наша доблесна четвірка підготувала все необхідне для боротьби з цими пернатими лиходіями. Ріко готовий в будь-який момент вистрілити спеціальною сіткою для того, щоб збити чайку, для цього вам потрібно лише навести і зловити в приціл злодійку. Робіть це акуратно, але дуже швидко, вам необхідно обвести одну чайку маркером і допомогти нашим постраждалим пінгвінам залишити свій обід в повній недоторканності.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам