Гра Мадагаскар: Пошук Арахісу

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар: Пошук Арахісу
  Оцінка: 396 очок, Голосів: 96

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар: Пошук Арахісу".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар: Пошук Арахісу" слони в Нью-йоркському зоопарку вже досить зголодніли, і в пошуках чого б їм поїсти, намагаються всією своєю масою, зламати стіну зоопарку.

  Хто ж зможе спаси затишний зоопарк від його руйнування? Звичайно ж відважна і дуже активна четвірка пінгвінів, якою ви будете керувати!

  Для того, щоб вкрасти трошки смачного арахісу у відвідувачів зоопарку і спробувати нагодувати дуже голодних слонів, використовуйте рогатку.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам