Мадагаскар гра в карти

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Мадагаскар гра в карти
  Оцінка: 662 очок, Голосів: 159

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар гра в карти".

  Мало хто з глядачів і гравців здогадується що відважні і дуже сміливі пінгвіни з Мадагаскару ще й відмінні майстри по грі в карти!

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі"Мадагаскар гра в карти" вам потрібно поборотися з умілими пінгвінами за картковим столом. Правила нашої гри дуже прості - вам потрібно в свій хід класти карту або такого ж рівня або такого ж самого кольору, як та, яку вам поклав попередній гравець у грі в карти.

  Пам'ятайте, що в грі є багато цікавих карт, які можуть розгортати напрямок ходу або ж змушують цей хід пропустити його.

  Перемога в цій грі буде за тим, хто зможе швидше ніж усі інші гравці, позбутися від своїх карт.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам