Гра Мадагаскар: Пінгвіни ловлять Морта

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар: Пінгвіни ловлять Морта
  Оцінка: 393 очок, Голосів: 98

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар: Пінгвіни ловлять Морта".

  Мультфільм "Мадагаскар" - це повнометражний анімаційний мультфільм, який був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар: Пінгвіни ловлять Морта" наш король джунглів ліг трішечки відпочити вдень, як часто роблять леви, а Морт намагається перешкодити йому в цьому.

  Бідному Джуліану нічого іншого не залишається, окрім як попросити активну четвірку пінгвінів захистити його від надокучливого і дуже нав'язливого лемура.

  Вам потрібно допомогти впоратися з поставленим завданням у нашій грі "Мадагаскар: Пінгвіни ловлять Морта" і врятувати солодкий сон короля Мадагаскару!

  І пам'ятайте, що як тільки ви побачите Морта - вам необхідно цілитися в нього за допомогою мишки, для того, щоб пінгвіни могли завдати по ньому свій удар і прогнати геть!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам