Гра Мадагаскар: Пінгвіни ловлять рибу

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар: Пінгвіни ловлять рибу
  Оцінка: 1524 очок, Голосів: 353

  Опис Гри:

  Мадагаскар - це повнометражний анімаційний мультфільм, який був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку - тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар: Пінгвіни ловлять рибу" канікули для пінгвінів підходять до кінця і героям необхідно повертатися додому. Шлях від Антарктиди до нью-йогрского зоопарку лежить зовсім не близький і їм потрібно подолати дуже велику відстань для того, щоб туди потрапити. І нашим героям вже точно не завадить ваша допомога для подолання такого далекого шляху.

  У нашій грі "Мадагаскар: Пінгвіни ловлять рибу" вам потрібно виконати цей складний і довгий шлях разом з нашими пінгвінами, і намагайтеся пройти кожен з етапів гри як тільки можна швидше. У цьому вам допоможуть різні бонуси, а також здатність пінгвінів приходити на допомогу всім і в тому числі один одному в дуже складних ситуаціях.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам