Ігри Фініс і Ферб

Кожен хлопчик мріє про рідного брата, регулярно нагадуючи мамі про бажане поповнення в родині. Ще б, адже вдвох можна в два рази більше витворяти пустощів, шукати на свою голову пригоди і будувати різного роду пастки. Не дарма ж мудрі уми придумали, що одна голова - добре, а дві ще краще

Два брата - це сила.

Хоча Фініс і Ферб не кровні брати, а зведені, це аніскільки не зменшує їх бажання зробити щось таке, щоб дорослі роти відкрили від подиву. Фініс і Ферб ні секунди не можуть просидіти на одному місці. Та й навіщо? Адже дитинство - безтурботна пора, коли ще вітер в голові і просто не хочеться морочитися над серйозними проблемами. Брати обожнюють жартувати над своєю сестрою і постійно вигадують веселі невинні витівки для цього. Ігри Фініс і Ферб саме такі завзяті, гумористичні і різноманітні. Тут ти зможеш взяти участь в гонках, пройти аркади, розгадати головоломки разом з відомими братами.

До речі, зверни увагу, що назва «Фініс і Ферб» в різних варіаціях перекладу звучить не зовсім однаково. Іноді ти можеш зустріти імена Фітнес і Фебр або Фінес і Ферб. Але від цього суть гри і її захопливість не зменшуються.

А зараз трохи історії. Однойменний мультфільм оповідає про життя зведених братиків - Фініса Флінна Ферба і Флетчера. Хлопці проживають в місті Дэнвилл (і не намагайся знайти таке місце на карті, так як це містечко - результат бурхливої фантазії мультиплікаторів). У братів є старша сестра по імені Кэндэс Флінн. Роль Кэндэс в мультфільмі досить одноманітна - сестриця то і справа займається тим, що довідується про підступні задуми молодших і розповідає про це батькам. Потай дівчина сподівається, що мама хоч якось відреагує на витівки братів і випише їм по повній. Приємно відзначити, що сестриці ще жодного разу не вдалося довести провину своїх братів старшим і хлопці постійно виходять сухими з води. Кэндэс - середньостатистичний підліток. Вона, як і інші дівчата, вже задивляється на хлопчаків і в душі мріє, щоб якийсь красунчик Джеремі звернув на неї увагу.

На перший погляд - звичайна сім'я з усіма витікаючими звідси радощами і прикрощами, злетами і падіннями. Але не тут-то було. У хлопчиків є домашній улюбленець - качкодзьоб на ім'я Перрі. Останній не є звичайною твариною. Перрі працює таємним агентом Спецслужби світу тварин. Його місія полягає в тому, щоб боротися зі злим доктором Хайнцем Дуфеншмитцем.

Незважаючи на настільки непростий сюжет, в мультсеріалі не обійшлося без гумору. Наприклад, в кожній серії всі сили Перрі спрямовані на те, щоб знешкодити доктора Хайнца, який раз у раз намагається засунути носа куди не треба і зруйнувати світ. Зрозуміло, хоробрий качкодзьоб постійно перемагає лиходія, а останній завжди обіцяє тому помститися, проклинаючи противника на чому світ стоїть. А дозрівання чергового підступного плану одного з братів відзначається фразою, яка стала крилатою. Знамените «Ферб, здається, я знаю, чим ми сьогодні займаємося» повторюють хлопчаки всього світу кожен день.

Особливо варто відзначити стиль мовлення Перрі, який у звітах вищому керівництву використовують зашифровані слова. Ну а як по-іншому? Адже все може статися, і не виключено, що таємне донесення потрапить в руки зловмисників. Тоді і думати страшно, що може статися.

Як можна помітити, в мультфільмі фігурує дві сюжетні лінії - одна головніша іншої. Долі головних героїв - Перрі, Дуфеншмитца, Фініса і Ферба постійно перетинаються, в результаті чого витівки братів постійно зриваються, а Кэндэс не може наябедничати батькам.

У цілому левова частка гумору в мультфільмі більше підходить під дорослу аудиторію. До слова сказати, що одним з творців мультика є мультиплікатор, який колись працював над відомими Гриффінами. За словами цієї людини, мульт «Фініс і Ферб» повинен бути таким же неординарним і непередбачуваним. В результаті вийшов мультфільм, де-той схожий з історією про Гриффіна. Також мультиплікатор заявив, що «Фініс і Ферб» - це поєднання Гриффінів і Спанча Боба. Інший представник команди творців мультфільму зазначає, що «Фініс і Ферб» не те що не для дітей, просто мульт допускає представників молодшої аудиторії серед глядачів.

Як вже говорилося вище, качкодзьоб Перрі є улюбленим домашнім тваринам Фініса і Ферба. Напевно кожному глядачеві не раз приходило в голову питання «Чому саме качкодзьоб? Не пес, не кішка, не бегемот в кінці кінців?». Дійсно, задуматися тут є над чим. Але витоки такого вибору все-таки криються за фантазією творців мультфільму, які, звичайно ж, знайшлися, що відповісти з цього приводу. По-перше, на створення качкодзьоба вплинуло те, що цей вид тварин до того часу не фігурував на екранах телевізорів, ось творці «Фініса і Ферба» вирішили виправити це непорозуміння. А по-друге, зізнаємося чесно, мало хто знає які-небудь достовірні факти з життя качконосів, що розширює межі фантазії авторів і зменшує можливість заяви, що творці мульта не справжні професіонали.

Ігри онлайн Фініс і Ферб - це море пригод і океан емоцій. Далеко не всі іграшки можуть похвалитися такою різноманітністю - тут і гонки, аркади, логічні ігри. Вибирай, що душі завгодно - кожен гравець знайде те, що подобається саме йому.

Грати в Фініс і Ферб - одне задоволення. Захоплюючий сюжет, яскрава графіка, великі можливості - все це в сукупності становить незабутнє враження подорожей по той бік монітора. Якщо ти хоч один раз зважишся пограти в онлайн іграшку за мотивами улюбленого мульта, ти захочеш повертатися у віртуальний світ знову і знову!

Більш того, ігри Фініс і Ферб безкоштовні! Щоб почати грати, потрібно всього лише відкрити вікно браузера і запустити на вподобану гру! Жодних завантажень, установок і переживань, що немає потрібних ключів і гра не запуститься! І не сумуй, якщо щось не вийде з першого разу - пробуй ще і ще, тренуй свої навички! Бажаємо успіхів та нових звершень разом з улюбленими героями!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам