Гра Фініс і Ферб будують трамплін

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб будують трамплін
  Оцінка: 1544 очок, Голосів: 375

  Опис Гри:

  Ви неодноразово мріяли побудувати справжній трамплін? Пропонуємо вам зробити це разом з нашими героями Феніксом і Фербом у грі "Фініс і Ферб будують трамплін".

  Якщо ви мрієте побудувати ваш власний парк з різними атракціонами і справжніми дуже страшними американськими гірками, у вас є унікальна можливість зробити це прямо зараз і почати грати в нашу захоплюючу і дуже барвисту гру "Фініс і Ферб будують трамплін".

  У даній грі з нашими віртуальними героями Фініксом і Фербом, у вас буде унікальна можливість спробувати всі свої навіть самі неймовірні ідеї втілити у віртуальну реальність.

  На початку гри, ви повинні вибрати одного з запропонованих вам персонажів, і підібрати для нього карту на ваш особистий смак, а вже потім створіть власну гоночну трасу.

  Для того, щоб ваша траса була не банальною і дуже легкою, вам необхідно облаштувати різні перешкоди. А для того щоб ваша траса була дуже привабливою для гонщиків, додайте до неї ще і бонусів на ваш власний смак. Якщо вам раптом здасться що ваша траса вже занадто проста чи занадто складна, ви завжди можете внести коректування.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам