Гра Фініс і Ферб на сноуборді

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб на сноуборді
  Оцінка: 950 очок, Голосів: 235

  Опис Гри:

  Ви любите зиму та зимові види спорту і приходите в захват, коли стаєте на сноуборд? Або ж навпаки, вже давно мрієте навчитися кататися на цьому захоплюючому спортивному інвентарі? Тоді ми хочемо запропонувати вам почати грати в нашу гру "Фініс і Ферб на сноуборді".

  Наші герої Фініс і Ферб, нарешті вирішили навчитися кататися на сноуборді і навіть встигли зробити кілька прикольних фотографій.

  Одну з цих фотографій вони навіть роздрукували і зробили з неї барвистий пазл, який вам потрібно зібрати в нашій прикольній і дуже захоплюючій грі "Фініс і Ферб на сноуборді".

  Це фото дуже гарне і ви переконаєтеся в цьому, коли повністю заповните елементами мозаїки весь пазл.

  Постарайтеся запам'ятати зроблену фотографію з складіть її по пам'яті з деталей, які вам необхідно буде перетягувати на потрібні і вже відведені для них місце. Використовуйте для перетягування деталей мишку.

  Крім того що наша гра "Фініс і Ферб на сноуборді" дуже захоплююча і барвиста, вона відмінно розвиває ваш інтелект і вашу уважність до деталей і пам'ять.

  Стільки плюсів ви не можете проігнорувати, і тому, починайте грати в нашу гру "Фініс і Ферб на сноуборді" прямо зараз і насолоджуйтеся процесом.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам