Гра Фініс і Ферб беруть участь у гонках

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб беруть участь у гонках
  Оцінка: 1620 очок, Голосів: 377

  Опис Гри:

  Сьогодні нашим героям дуже нудно і вони вирішили якось розвеселити себе і влаштувати перегони. І звичайно ж, не на справжніх машинах, а на іграшкових, але це не означає, що ці змагання на швидкість будуть менш цікавими, захоплюючими і небезпечними.

  Пропонуємо вам взяти участь у цих перегонах відвідавши нашу гру "Фініс і Ферб беруть участь у перегонах", в якій вам потрібно пройти весь процес приготування до даного змагання, який включає в себе не тільки саму гонку, але і неймовірно захоплююче створення радіокерованих автомобілів.

  Пам'ятайте, що від вибору вами деталей буде залежить не тільки зовнішній вигляд вашого автомобіля, але і дуже важливі якості для автомобіля, який планує брати участь в гонках - швидкість або ж його керованість.

  Якщо ви давно мріяли взяти участь у віртуальних перегонах, наша гра "Фініс і Ферб беруть участь у перегонах" буде для вас ідеальним варіантом, щоб виконати вашу мрію і створити такий автомобіль для гонок, який обов'язково приведе вас разом з нашими віртуальними героями до такої бажаної перемоги.

  Ми віримо що у вас все вийде. Варто тільки захотіти і почати гру "Фініс і Ферб беруть участь у перегонах".

  Пам'ятайте, що наші герої Фінікс і Ферб дуже сподіватися на вашу допомогу.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам