Гра Фініс і Ферб у парку атракціонів

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб у парку атракціонів
  Оцінка: 11959 очок, Голосів: 2771

  Опис Гри:

  В нашій новій грі "Фініс і Ферб у парку атракціонів" Ви побачите пригоди відважних хлопчиків і непосидючих винахідників Фініса і Ферба, ви можете побувати в новітньому парку атракціонів, де вам потрібно взяти участь в неймовірній кількості різних захоплюючих пригод.

  Але на цей раз, наші сміливі хлопці вирішили, не багато не мало, побудувати у своєму дворі справжній парк атракціонів з цими жахливими американськими гірками.

  Вам доведеться використовувати всю вашу неймовірних розмірів фантазію, для того, щоб зібрати найбільш крутий по всій землі трек, який тільки зможеш собі уявити, а потім відправ наших сміливих героїв на катання на вашому винаході.

  У нашій грі "Фініс і Ферб у парку атракціонів" варто залучити всі свої здібності и створити дуже велику гірку. Ви повинні зробити такий атракціон, на якому б було страшно, але в той же час цікаво покататися нашим відважним героям. Адже ви знаєте, що наших героїв дуже важко здивувати, і ви повинні дуже сильно постаратися для того, щоб створити справжню і дуже страшну іграшку для розваги наших відважних Фініса і Ферба.

  Вперед, покажіть політ вашої фантазії у нашій грі "Фініс і Ферб у парку атракціонів".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам