Гра Фініс і Ферб у ракеті на Місяць

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб у ракеті на Місяць
  Оцінка: 3246 очок, Голосів: 737

  Опис Гри:

  Сьогодні наші герої Фініс і Ферб у нашій новій грі "Фініс і Ферб у ракеті на Місяць" вирішили виконати заповітну мрію і відправитися на місяць.

  Ця затія наших відважних і дуже винахідливих героїв Фініса і Ферба, як і всі попередні, виходить за межі свідомості, але на цей раз, наші сміливі герої придумали щось зовсім неординарне і надмірно вражаюче.

  Наші хлопці на цей раз вирішили відправитися на Місяць і вже навіть встигли побудувати справжню ракету, в якій вони хочуть полетіти до зірок і приземлитися на Місяці. Вам потрібно допомогти їм долетіти на жовто-червоний місяць і по дорозі збирати різні бонуси.

  якщо у наших героїв не вийшло з першого разу здолати простори космосу і потрапити на місяць - це не біда, адже, коли ви наберете дуже велику кількість бонусів, у вас буде можливість поліпшити вашу ракету і в наступний раз пролетіти вже набагато далі ніж в попередній раз.

  Швидше починайте грати в нашу гру "Фініс і Ферб у ракеті на Місяць" і допоможіть здійснити мрію наших героїв Фініса Ферба і полетіти на місяць.

  Адже це дуже цікава і захоплююча подорож, яка обов'язково запам'ятається вам на довгий час.

  "Фініс і Ферб у ракеті на Місяць" - це гра, яка відмінно заповнить твій вільний час.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам