Гра Фініс і Ферб у незвичайному пазлі

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб у незвичайному пазлі
  Оцінка: 1071 очок, Голосів: 266

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам потренувати вашу уважність і пограти в нашу гру головоломку "Фініс і Ферб у незвичайному пазлі", в якій вам потрібно допомогти нашим віртуальним героям зібрати необхідну мозаїку.

  Незвичайністю цього пазлу є те, що всі деталі для цього пазлу дуже незвичній для такого роду ігри і пазли видаються не всі відразу, а кожен окремо.

  Вашим завданням буде визначити місце тієї чи іншої частинки пазла, яка буде випадати вам по черзі. Але вам варто дуже сильно постаратися, щоб поставити їх на потрібне місце.

  І пам'ятайте, що чим швидше ви зможете скласти всі частинки мозаїки, тим більше очок ви зможете отримати за вашу оперативну роботу.

  Все дуже легко і дуже захоплююче. Але рекомендуємо вам починати вашу гру повністю сконцентрувавшись на ній і бути гранично уважним.

  Ми віримо у ваші розумові здібності, які ви можете в повній мірі продемонструвати в нашій грі "Фініс і Ферб у незвичайному пазлі".

  Починайте грати в нашу гру "Фініс і Ферб у незвичайному пазлі" прямо зараз і ви побачите, наскільки це захоплююче і дуже весело з безлічі незрозумілих шматочків, скласти дуже красивий малюнок. А яким він буде, залежить від вас.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам