Гра Тачки в незграбному пазлі

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки в незграбному пазлі
  Оцінка: 600 очок, Голосів: 166

  Опис Гри:

  Пропонуємо вашій увазі нову чергову гру яка розвиває логіку і пам'ять - головоломку "Тачки в незграбному пазлі", яка створена за мотивами дуже популярного яскравого мультфільму Тачки.

  Ця прикольна гра, яка є і надзвичайною головоломкою, напевно сподобається всім фанатам Тачок. На відміну від звичайних ігор з різних пазлів, в нашій грі "Тачки в незграбну пазлі" всі шматочки мозаїки мають різну форму і для того, щоб скласти потрібну картинку, їх необхідно не просто покласти на потрібне і відповідне місце, але і ще розгорнути їх під потрібним і правильним кутом.

  Для переміщення шматочків мозаїки пазла, управляйте мишкою. Перетягніть необхідні шматочки і збирайте з них дуже цікаву і класну картинку, яку, побачите в самому кінці, якщо, звичайно, зможете правильно її зібрати.

  Це дуже захоплююча головоломка і надзвичайно цікавий пазл, адже він досить складний і для його правильного складання, вам дуже потрібно буде постаратися і сконцентрувати вашу уважність на безліч різних шматочків з різною формою. Рекомендуємо вам починати збирати вашу картинку-пазл з кутів або країв картинки. Так вам буде набагато легше рухатися всередину по картинці маючи від чого відштовхуватися.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам