Гра Тачки збирають паззл

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки збирають паззл
  Оцінка: 680 очок, Голосів: 167

  Опис Гри:

  Якщо ви є справжнім гонщиком і без розуму від швидкісних заїздів, свиста гуми, шуму моторів і просто таки обожнюєте пригоди веселого і дуже упертого героя з Тачок - Блискавки Маквіна, тоді наша гра "Тачки збирають пазл" буде вам до смаку.

  Наша гра "Тачки збирають пазл" прикольна гра за мотивами улюбленого мультфільму Тачки, яка обов'язково повинна сподобатися всім шанувальникам пригод веселого героя Блискавки Макквіна. В ній вам потрібно проявити свої неабиякі здібності до просторового роздумів, вашу фантазію і звичайно ж вашу уважність. Ви повинні зібрати наданий у нашій грі "Тачки збирають пазл" пазл, на якому буде зображений наш головний герой Блискавка Маквін і всі інші персонажі з мультфільму Тачки.

  Але при збиранні цього пазлу, будьте дуже уважними і акуратними. Не потрібно поспішати ставити черговий фрагмент картинки, якщо ви не впевнені, що він з того місця.

  Ми впевнені, що в нашій грі "Тачки збирають пазл" вам не буде рівних і ви обов'язково пройдете її без особливих на те зусиль.

  Вперед до поліпшення ваших здібностей зі складання пазлів. Але тільки пам'ятайте, що всі фрагменти обов'язково повинні бути поміщені на те місце куди це необхідно, щоб у вас вийшов правильний малюнок.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам