Гра Тачки 2 - Грати онлайн безкоштовно!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки 2 - Грати онлайн безкоштовно!
  Оцінка: 1566 очок, Голосів: 377

  Опис Гри:

  Якщо ви є справжнім гонщиком і без розуму від швидкісних заїздів, свиста гуми, шуму моторів і просто таки обожнюєте пригоди веселого і дуже упертого героя з Тачок - Блискавки Маквіна, тоді наша гра "Тачки 2" буде вам до смаку.

  У нашій грі "Тачки 2" у вас буде унікальна можливість разом з вашим улюбленим героєм подолати кілометри дуже небезпечних трас на яких дуже не передбачуваний рельєф. Це звичайно не те, з чим звик у своїх мультиках стикатися наш герой Блискавка Маквін, але з вашою допомогою він обов'язково без особливих зусиль подолає всі перешкоди, які підготувала йому наша гра "Тачки 2".

  Вашою головною метою в цій грі буде зібрати якомога більшу кількість бонусів і при цьому ні в якому разі не перевернутися. Дуже великі швидкості і неймовірно круті підйоми, створюють дуже високу небезпеку для Маквіна і він може легко перекинутися.

  Ви зобов'язані не допустити падіння Маквіна і бути дуже уважним. Вам потрібно пригальмовувати, коли ви побачите попереду небезпечні ділянки дороги, а вже якщо ви відчуєте що вектор руху коліс Маквіна змістився і автомобіль може ось-ось перевернутися в повітрі, обов'язково скористайтеся спеціальною системою стабілізації вашого героя.

  Ви можете керувати героєм Тачок з допомогою клавіатури, і зрушувати його центр тяжіння то вперед, то назад в центр. Це допоможе вам утримати вашу тачку в рівновазі і ні в якому разі не дасть їй перекинутися.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам