Гра Тачки в небезпечних гонках

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки в небезпечних гонках
  Оцінка: 983 очок, Голосів: 242

  Опис Гри:

  Якщо ви є справжнім гонщиком і без розуму від швидкісних заїздів, свиста гуми, шуму моторів і просто таки обожнюєте пригоди веселого і дуже упертого героя з Тачок - Блискавки Маквіна, тоді наша гра "Тачки в небезпечних гонках" стане у нагоді.

  В нашій крутій грі "Тачки в небезпечних гонках" вам потрібно унікальна можливість взяти участь у справжніх вуличних перегонах і з самими крутими гонщиками!

  Вам необхідно буде вибрати собі машину, яка найкращим чином буде відповідати вашому стилю вашого водіння. Можливо це буде швидка і не поворотка машина, але вона повинна бути яскравою. А після вашого вибору - вперед на гоночну трасу за перемогами!

  Ви повинні керувати вашою машиною на самому високому рівні за допомогою стрілок на клавіатурі. І не забувайте, що вам потрібно обійти всіх суперників по грі, якщо у них навіть більш круті тачки ніж у вас.

  Не варто засмучуватися якщо у вас з першого заїзду не вийде стати переможцем, не всі відразу ж можуть відчути ритм гри і надану трасу для перегонів.

  У вас є можливість грати в нашу гру "Тачки в небезпечних гонках" безліч разів, і кожного разу ви будете удосконалити свою їзду і ваш власний результат.

  Можливо ваш результат в гонках вас здивує з першого ж заїзду і ви станете переможцем вуличних гонок у нашій грі "Тачки в небезпечних гонках".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам