Гра Тачки шукають відмінності

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки шукають відмінності
  Оцінка: 746 очок, Голосів: 181

  Опис Гри:

  Якщо ви - справжній гонщик і без розуму від швидкісних заїздів і просто таки обожнюєте пригоди веселого і дуже упертого героя з Тачок - Блискавки Маквіна, тоді наша гра "Тачки шукають відмінності" створена саме для вас.

  Ми пропонуємо вам взяти участь в нашій новій і дуже крутий грі "Тачки шукають відмінності".

  У цій грі вам потрібно буде знайти всі відмінності, які ви зможете побачити на запропонованих вам кадрах з дуже популярного мультфільму Тачки і дуже постаратися укластися у відведений для цього грою час.

  - Вам потрібно бути гранично акуратним, адже якщо ви раптом помилитеся, і будете повторювати помилки три рази - ви програєте у нашу гру "Тачки шукають відмінності" і все треба буде починати з самого початку. Навіть не дивлячись на те, що деякі відмінності здаються вам зовсім простими, знайти всі зможуть тільки найкращі гравці, які мають витримку в своєму характері, дуже сконцентровані на грі і діють гранично акуратно.

  Ми віримо що ви саме такий гравець і наша гра "Тачки шукають відмінності" буде вам по плечу і ви дуже швидко пройдете її і без особливих на те зусиль і проблем.

  Обов'язково спробуйте зіграти в нашу гру "Тачки шукають відмінності" і ви точно не пошкодуєте, адже це дуже захоплююче і цікаво.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам