Гра Тачки 3

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки 3
  Оцінка: 1225 очок, Голосів: 285

  Опис Гри:

  Якщо ви є справжнім гонщиком і без розуму від швидкісних заїздів, свиста гуми, шуму моторів і просто таки обожнюєте пригоди веселого і дуже упертого героя з Тачок - Блискавки Маквіна, тоді наша гра "Тачки 3" буде вам до смаку.

  У нашій грі "Тачки 3" головний герой Блискавка Маквін вирішив перекваліфікувати себе і взяти участь у чергових гонках по небезпечному бездоріжжю.

  Але для цього йому потрібно дещо змінити в конструкції автомобіля, а як на зло, в майстерні Мета закінчилися всі деталі.

  Вам належить допомогти нашому веселому героєві мультфільму Тачки - Блискавки Маквін, відвезти необхідні інструменти та запчастини в майстерню до Мета, і при цьому, дуже сильно постаратися не втратити на своєму шляху. Адже від того, як і в якій кількості ви зможете доставити деталі в майстерню, залежить успіх у майбутніх перегонах.

  - Вам потрібно бути гранично акуратним і уважним, адже причіп веде себе зовсім не передбачувано, особливо на пагорбах, яких на вашому шляху буде зустрічатися дуже і дуже багато.

  Тільки від вас залежить, чи зможе Блискавка Маквін втілити свою мрію в реальність і взяти участь у нових перегонах. І ви повинні йому в цьому допомогти, адже без вас він обов'язково щось втратить на дорозі.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам