Гра Тачки збирають зірки

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки збирають зірки
  Оцінка: 1004 очок, Голосів: 247

  Опис Гри:

  Сьогодні, герой дуже популярного в усьому світі мультфільму про автомобілі Тачки - Блискавка Маквін і його друг Мет, в їх пригоді напевно знадобиться дуже різноманітні шпигунські штучки і різні пристосування в нашій грі "Тачки збирають зірки". А агент Фінна Мак Мисл вже приготувала для наших популярних друзів, кілька дуже крутих і цікавих приладів і гаджетів. От тільки є одна проблемка, для того, щоб до них не дісталися ті, кому вони не призначаються, йому доводиться ховати всі пристрої з допомогою хитрого коду в якому використовуються набір з зірочок.

  У нашій грі "Тачки збирають зірки", вам необхідно знайти всі зірочки, які відображені на картинках в нашій прикольній і дуже захоплюючій грі "Тачки збирають зірки" і допомогти нашим героям у здійсненні покладеної на них місії.

  Якщо ви готові прийти на допомогу нашим героям - тоді не змушуйте їх довго чекати і приступайте до нашої гри "Тачки збирають зірки" прямо зараз і зберіть якомога більше необхідних для перемоги зірочок.

  Ми впевнені, що у вас все обов'язково вийде і ви дуже швидко впораєтеся з поставленим в нашій грі "Тачки збирають зірки" для вас завданням.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам