Гра Тачки 4

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки 4
  Оцінка: 919 очок, Голосів: 222

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам здійснити суперсекретну місію разом з популярним в усьому світі героєм популярного мультфільму Тачки - Блискавка Маквін і агентом Фіном Мак Мислом в нашій грі "Тачки 4".

  Але ось невдача, як тільки почалася ваша гра, їхня місія з провалом провалилася і тепер цим невдалим шпигунам необхідно тікати від переслідуючих їх лиходіїв!

  В нашій дуже крутий грі "Тачки 4" вам потрібно допомогти нашим двом невдахам втекти від злих і дуже небезпечних переслідувачів, які можуть піти на все, щоб зловити їх як можна швидше.

  Вони можуть використовувати навіть найнебезпечніші і крайні заходи для затримання наших героїв з мультфільму Тачки. Ви повинні бути дуже обережні та завжди бути на чеку, щоб у вас була можливість блискавично відреагувати на можливі атаки ворогів.

  Не забувайте про те, що вам необхідно підбирати бонуси, які будуть зустрічатися на вашому шляху, а так само стріляйте у ворогів наших віртуальних героїв і використовуйте всі необхідні і можливі в грі "Тачки 4" кошти, для того, щоб піти від ваших переслідувачів і скинутиі хвіст.

  Ми впевнені, що у вас обов'язково вийде втекти від погоні з мінімальними втратами і ушкодженнями у нашій грі "Тачки 4".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам