Гра Тачки 5

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки 5
  Оцінка: 1109 очок, Голосів: 273

  Опис Гри:

  Пропонуємо всім прихильникам і фанам дуже популярного в світі авто мультфільму Тачки, зіграти в нашу нову динамічну і дуже барвисту гру - "Тачки 5".

  У цій грі "Тачки 5", наш головний самовпевнений герой Блискавка Маквін тільки що зганяв на тюнінг і зробив собі фарбування, а тепер дуже сильно намагається нічого не зачепити, щоб не зіпсувати таку красу, яку йому зробили в тюнінг салоні.

  Вам потрібно допомогти нашому веселунові Блискавці Маквіну дуже акуратно припаркуватися і при всьому цьому, ні в якому разі не зіпсувати його зовнішній, тільки що створений вигляд, урізавшись у що-небудь на дорозі.

  Погодьтеся, що буде дуже не приємно, коли Блискавка Маквін десь випадково зачепить сміттєвий бак, світлофор або того гірше, інший припаркований автомобіль. Крім своїх ушкоджень, у нього можуть з'явитися ще купа нових неприємностей, які нашому герою зовсім ні до чого.

  Ви просто зобов'язані допомогти нашому героєві в грі "Тачки 5" і зробити так, щоб він був в цілості і неушкодженості хоча б той час, поки фарба на ньому не засохне остаточно.

  Будьте уважними та вкрай обережними, адже від цього залежить ваша перемога в нашій грі "Тачки 5", а так само буде повторна необхідність нашому герою відвідувати салон для чергового фарбування.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам