Гра Знайди заховані Тачки

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Знайди заховані Тачки
  Оцінка: 1517 очок, Голосів: 357

  Опис Гри:

  Якщо ви дуже любите швидку їзду і захоплюєтеся гонками, а герой з Тачок ваш улюблений персонаж цього мультфільму? Ми раді запропонувати вам унікальну можливість зіграти в нову унікальну і дуже цікаву гру "Знайди заховані Тачки ". В якій, Блискавка Маквін буде головним героєм і учасником. Наш герой Макквін завжди відрізнявся своєю не любов'ю до чистоти і був не дуже акуратним, і весь час він втрачав щось зі своїх власних речей. Але правда, завжди все що він втратив - він же сам і знаходив.

  А останнім часом він з усіма цими захоплюючими пригодами розгубив велику кількість різних речей, які йому дуже потрібні прямо зараз.

  Вам потрібно в нашій грі "Знайди заховані Тачки " проявити вашу уважність і допомогти нашому бідному герою Блискавці Макквіну знайти все втрачене добро і дуже весело провести час.

  Тільки ви здатні допомогти в цій не дуже приємній ситуації для нашого героя і відшукати його загублені речі, як справжній детектив Коломбо. Адже у вас все обов'язково вийде, а наш герой буде вам дуже вдячний.

  Вперед до пошуків втрачених скарбів нашого забудькуватого Блискавки Маквіна! І ви побачите, що наша гра "Знайди заховані Тачки " вас може приємно здивувати своїми ідеями.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам