Гра Тачки: Тракторна погоня!!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки: Тракторна погоня!!
  Оцінка: 3757 очок, Голосів: 855

  Опис Гри:

  Як тільки наші тачки вже не ганяли! Вони перепробували вже самі різні види і способи гонок, але в сьогоднішній грі "Тачки: Тракторна погоня" ми пропонуємо вам взяти участь у цій гонці з трактором.

  Величезний трактор вже майже вас наздогнав, і вам необхідно що тільки є сили тікати від нього. Не варто лазити по чужих городах, адже це може бути дуже небезпечно! Це правило знають навіть діти в садку. Але, наш самовпевнений герой Блискавка Маквін, тепер вже точно запам'ятає це на все своє життя. І це тільки після того, як за ним через все поле буде гнатися здоровенний та дуже розлючений трактор - Валера. Але після погоні, спогади будуть приємними, але вже потім, а зараз йому треба просто що є сили втекти від розгніваного не на жарт залізного переслідувача!

  Вам необхідно управляти Блискавкою Маквіном з допомогою клавіатури, і натискайте для цього стрілку вправо - ви будете їхати вперед все швидше, а при натисканні на кнопку вгору - ви можете використовувати її для стрибків через перешкоди.

  Не варто боятися, якщо у вас не вийшло перестрибнути через перешкоди, ви просто можете втратити час і бути впійманими трактором. Так що робіть правильні висновки і не допускайте того, щоб у вас не вийшло перестрибувати через перешкоди в нашій грі "Тачки: Тракторна погоня".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам