Онлайн гра Бетмен - Супер паззл

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Супер паззл
  Оцінка: 498 очок, Голосів: 127

  Опис Гри:

  Пропонуємо всім фанатам і шанувальникам справжнього мачо і просто супергероя Бетмена, розслабитися сьогодні і зіграти в дуже цікаву і оригінальну гру "Супер паззл", яка, крім того, що розвиває пам'ять і логіку гравця, може підійти як для дорослих гравців, так і зовсім маленьких шанувальників супергероя Бетмена.

  Адже тільки задумайтеся, ви можете разом зі своєю дитиною грати в цю гру і чудово проводити час разом. Нудно не буде - вже повірте нам. А для різноманітності відпочинку для батьків, можна доручити дуже важливе завдання своєму малюкові самостійно скласти необхідну картинку, і подивитися як він з цим завданням впорається.

  Наша гра "Супер пазл" - це чудова забава і тренування швидкості вашого мислення. Все що потрібно в нашій грі, це скласти всі розкидані шматочки мозаїки з ігрового пазлу та побачити, яку картинку вам приготувала наша гра.

  Для проходження гри вам необхідно зібратися і зосередитися на маленьких шматочках пазлу і починати гру. Для прискорення і спрощення процесу складання розкиданих фрагментів малюнка, ми рекомендуємо вам починати з кутових або ж бічних шматочків і так просуватися все далі і далі по картинці, до тих пір, поки ви не закінчите це захоплююче заняття. Удачі, ми впевнені що час за пазлами пройде для вас непомітно і з задоволенням!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам