Гра Чарівниці Пазл - кращі ігри онлайн!

  Ігри » Ігри Чародійки » Гра Чарівниці Пазл - кращі ігри онлайн!
  Оцінка: 487 очок, Голосів: 130

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам розслабитися і відвідати нашу гру "Чарівниці Паззл", в якій ви зможете випробувати вашу вправність і вашу кмітливість збираючи картинку із зображенням ваших улюблених героїв з мультсеріалу "Чарівниці".

  Якщо ви любите дивитися на картинки на яких зображені ваші улюблені персонажі з мультфільму "Чарівниці", тоді наша гра "Чарівниці Пазл" створена саме для вас. Але не завжди необхідно отримувати все бажане відразу ж. Як приклад, у грі "Чарівниці Пазл" заповітну картинку ви зможете подивитися тільки тоді, коли зберете її з дуже великої кількості дрібних шматочків і фрагментів мозаїки. Але зробити це ви можете дуже і дуже просто. Вам потрібно всього лише поступово пересувати шматочки мозаїки на ті місця, де вони повинні стояти для того щоб у вас вийшло скласти гарний і вірний малюнок з вашими улюбленими героями. Ви можете в процесі гри міняти місцями всі елементи мозаїки, які помилково потрапили не в те місце.

  Для того, щоб поміняти місцями два елементи мозаїки, вам потрібно по черзі клацати мишкою.

  Наша гра "Чарівниці Пазл" дуже захоплююча призначена для тренування вашої логіки і вашого мислення і буде корисна і цікава як для дорослих гравців, так і для маленьких шанувальників мультфільму "Чарівниці".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам