Гра Пазл Тоталі спайс: вияви свою спритність!

  Ігри » Ігри Тоталі Спайс » Гра Пазл Тоталі спайс: вияви свою спритність!
  Оцінка: 589 очок, Голосів: 146

  Опис Гри:

  Наша нова захоплююча гра "Пазл Тоталі спайс" пропонує вам дуже захоплююче провести ваш вільний час і при цьому, тренуючи вашу уважність і вашу пам'ять разом з улюбленими героями популярного у всьому світі мультфільму Тоталі Спайс.

  Вам необхідно буде зібрати з дуже сильно переплутаних шматочків зображення трьох прекрасних героїнь супер агенток. І граючи в нашу гру "Пазл Тоталі спайс" ви можете самостійно зібрати дуже гарний постер з цими школярками і перевірити ваші здібності на концентрацію уваги.

  Вам потрібно клікати мишкою по черзі на кожен елемент картинки, який ви хочете поміняти місцями. Якщо цей елемент мозаїки опинився на призначеному для нього місці, то ви побачите, що межі між сусідніми елементами починають зникати і зрушити їх вже просто неможливо. А нові шматочки пазла відкриються лише тоді, як ви правильно зберете ті шматочки мозаїки, які вже відкриті.

  У вас все обов'язково вийде і ви будете приємно здивовані від того, наскільки ця гра захоплююча. І ваш час у даній грі пройде зовсім не помітно, до того ж з користю для вашої пам'яті та логіки мислення! Вперед!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам