Гра Тачки: Сортування предметів

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки: Сортування предметів
  Оцінка: 1330 очок, Голосів: 341

  Опис Гри:

  Знову вашій увазі поспішаємо запропонувати провести весело і дуже захоплююче ваш вільний час в нашій грі "Тачки: Сортування предметів".

  У даній дуже класній грі-мозаїці, яка створена за мотивами дуже популярного в усьому світі мультфільмі про пригоди автомобілів - Тачки, вам потрібно збирати зображення на якому будуть зображені персонажі з Тачок. Всі шматочки пазлів будуть з'являтися по черзі, а вашим завданням буде просто-напросто розставити ці шматочки у спеціально призначених для них місцях так, як це зображено на картинці-підказці в нашій грі "Тачки: Сортування предметів".

  Це зовсім не складна, але в той же час дуже захоплююча гра, яка напевно подарує вам дуже багато цікавих і пам'ятних хвилин, про які ви із задоволенням будете розповідати вашим близьким і знайомим, ділячись з ними вашими досягненнями в нашій грі "Тачки: Сортування предметів". Адже це не так то просто збирати не звичайні мозаїки з пазлів, а мозаїки трикутної форми.

  Рекомендуємо вам починати збирати вашу картинку-пазл з кутів або країв картинки. Так вам буде набагато легше рухатися всередину по картинці маючи від чого відштовхуватися.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам