Гра Тачки підкидають колеса:грай безкоштовно онлайн!!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки підкидають колеса:грай безкоштовно онлайн!!
  Оцінка: 708 очок, Голосів: 181

  Опис Гри:

  Наша нова і дуже динамічна гра "Тачки підкидають колеса" не тільки може дозволити вам весело і дуже захоплююче провести ваш час, але і знищить вашу уважність у грі.

  Ви впевнені що ви самий крутий гонщик онлайн ігор? У вас є можливість не кидати слова на вітер і показати на що ви здатні в нашій грі "Тачки підкидають колеса".

  У нас на сайті є дуже багато ігор, які присвячені персонажам дуже популярного в світі мультфільму про пригоди автомобілів - Тачки. І у наших тачок багато веселих ігор, наприклад, вони дуже люблять підкидати колеса і жонглювати неймовірно великою кількістю цих імпровізованих спортивних снарядів і все це одночасно.

  Так само, як маленькі діти підкидають повітряні кульки, при цьому дуже легко вдаряючи по них знизу своєю долонькою, так і наші герої гри "Тачки підкидають колеса" - тачки, грають зі своїми дуже важкими іграшками.

  - Вам потрібно управляти грою тачки за допомогою мишки. Ви можете пересувати нею для того, щоб однією із залізних ваших рук завжди можна було підкинути колесо вгору. З кожним таким ударом колеса о вашу "руку" ви будете отримувати очки, а в цей час в повітрі, будуть весь час з'являтися нові колеса!

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам