Гра Тачки: Світовий Гран-Прі!!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки: Світовий Гран-Прі!!
  Оцінка: 2122 очок, Голосів: 595

  Опис Гри:

  Ви впевнені що ви самий крутий гонщик онлайн ігор? У вас є можливість не кидати слова на вітер і показати на що ви здатні в нашій грі "Тачки: Світове Гран-Прі".

  У світі гонок, тих хто дуже любить базікати не дуже цінують і довіряють їх словами, пам'ятайте це, коли будете розповідати своїм друзям про те, як круто ви виграли дуже складну гонку.

  Доведіть, що саме ви - самий швидкий і професійний у світі гонщик в нашій грі "Тачки: Світове Гран-Прі".

  У цій грі на вас чекають кращі траси, кращі автомобілі, найкращі гонки світової першості, які проходять у дуже гарних містах по всьому світу. Нью-Йорк, Токіо - підкоріть ці траси самих великих і густонаселених містах нашої планети і доведіть, що саме ви гідні звання найкращого гонщика планети Земля!

  Вам необхідно управляти своїм автомобілем за допомогою стрілок на клавіатурі. Стрілочка вгору буде відповідати за прискорення - це те ж саме що і педаль газу, а стрілки вправо і вліво дозволять вам керувати вашою машиною. Звертаємо вашу увагу на те, що в залежності від орієнтації вашого автомобіля щодо вас, напрямок при повороті з вашої точки зору, будуть змінюватися. А постійним воно може залишитися тільки стосовно до віртуального пілота вашого автомобіля.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам