Гра Тачки: Гонки по центру міста!!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки: Гонки по центру міста!!
  Оцінка: 5593 очок, Голосів: 1296

  Опис Гри:

  Ви впевнені що ви самий крутий гонщик онлайн ігор? У вас є можливість не кидати слова на вітер і показати на що ви здатні в нашій грі "Тачки: Гонки по центру міста".

  У світі гонок, тих хто дуже любить базікати не дуже цінують і довіряють їх словами, пам'ятайте це, коли будете розповідати своїм друзям про те, як круто ви виграли дуже складну гонку.

  У нашій гонці "Тачки: Гонки по центру міста" ми пропонуємо вам прийняти участь у міському рейтингу - самих крутих гонках у світі!

  Той, хто боїться рейсингу, тому краще взагалі не виходити на гоночний трек. Адже, саме, цей вуличний рейсинг - сама чудова можливість для кожного, хто думає що він гонщик, перевірити, наскільки тонко ви зможете відчути ваш автомобіль, а це значить - наскільки ви маєте право називатися справжнім професійним гонщиком.

  - Вам потрібно управляти вашим болідом з клавіатури. При натисканні на клавішу зі стрілкою вгору, ви як ніби будете наживати на педаль газу, а стрілка вправо і вліво - управління кермом вашого автомобіля, клавіша вниз - гальмо або зворотний хід, якщо ви затримаєте її довше. Є ще клавіша Х або пробіл, які дозволять вам дріфтувати як можна ефектніше, а клавіша Z може активувати режим нітро, якщо, звичайно ж, у вас на це є достатньо енергії.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам